ATRAKCIJU UN SPĒĻU RAŽOŠANA

Atrakciju un spēļu ražošanā mums ir liela un ilggadēja pieredze, tāpēc varam piedāvāt plašu atrakciju klāstu saskaņā ar jau gataviem projektiem, kā arī atrakciju izgatavošanu pēc individuāla dizaina. Ražojam dažādas atrakcijas un spēles ar plašām izmantošanas iespējām – izklaidei, publiskiem un privātiem pasākumiem, sporta spēlēm un sacensībām, reklāmas nolūkiem, vides spēlēm u.c. Strādājam ar dažādiem tehniskiem risinājumiem un materiāliem – PVC materiālu, stiklšķiedru, porolonu, putuplastu u.c. Visi izmantotie materiāli ir sertificēti un piemēroti profesionālai lietošanai.

Varam izgatavot atrakcijas pēc Jūsu dizaina, “kopiju” kādai jau iepriekš izgatavotai atrakcijai vai sākt visu no “nulles” un kopā ar Jums izstrādāt atrakcijas dizainu, ko “uz papīra uzliks” mūsu projektētājs. Pozitīvais jebkurā no šiem variantiem ir iespēja mainīt krāsas, zīmējumus un atrakcijas elementus atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Savas darbības laikā esam izgatavojuši neskaitāmi daudz atrakciju, nodrošinot gan mūsu klientu pieprasījumu, gan mūsu pašu piedāvāto atrakciju nomu.

MŪSU RAŽOTO ATRAKCIJU KLĀSTĀ IR

  • Piepūšamās atrakcijas (tajā skaitā piepūšamās trases, vārti, baseini, piepūšamās spēles, ringi un citi objekti),
  • Atrakcijas sportam un sacensībām (stafešu inventārs, atrakciju stendi, cīņu kostīmi, mērķi, gumijas vilkšana u.c.),
  • Vides spēles (lielformāta spēles, puzles, spēļu stendi u.c.),
  • Citas atrakcijas (batuti, šļūkšanas kameras u.c.).

Visas mūsu izgatavotās atrakcijas klientam tiek izsniegtas ar atbilstošu pavaddokumentāciju, ieskaitot lietošanas noteikumus un informāciju par atrakcijas uzturēšanu (pārbaudēm, apkopēm, uzglabāšanu u.tml.).

MŪSU RAŽOTAJĀM ATRAKCIJĀM TIEK DOTA 2 GADU GARANTIJA

Piedāvājam ne tikai atrakciju izgatavošanu, bet arī trūkumu un bojājumu novērtēšanu, piepūšamo atrakciju novērtēšanu atbilstoši standartiem EN 14960, trūkumu novēršanu un remontdarbu veikšanu. Iepriekš vienojoties, atrakcijas novērtēšanai un remontdarbiem var piegādāt uz mūsu noliktavu Rīgā vai var pieteikt mūsu pārstāvja vizīti pie sevis.

Ir iespējams iegādāties arī mazlietotas un lietotas atrakcijas, kam var būt redzamas lietošanas pazīmes, bet kas joprojām ir lietošanai atbilstošā tehniskajā stāvoklī.

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajām atrakcijām, projektu izstrādi, izgatavošanas termiņiem, cenām un citām niansēm, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu