CITU ATRAKCIJU RAŽOŠANA

Lai gan lielākā daļa atrakciju ierindojas kādā no kategorijām – piepūšamās atrakcijas, atrakcijas sportam un sacensībām un vides spēles, ir vēl atrakcijas, kas šajās kategorijās neiederas.

BATUTI

Šeit viens no piemēriem ir batuti. Piedāvājam izgatavot batutus atblstoši klienta vēlmēm un paredzētajai vietai. Ir iespējams variēt batutu noformējuma krāsas (tīklus, lēkāšanas vismas, drošības polsterējumu pārvalkus), kā arī izvietot reklāmas banerus. Ir iespējami dažādu izmēru batuti atšķirīgam apmeklētāju skaitam – sākot no viena līdz pat lieliem batutu kompleksiem. Batutus iespējams izvietot gan telpās, gan ārpus tām. Standarta lēkāšanas virsmas ir iespējams papildināt ar slīpajām virsmām, kā arī ar porolona kluču baseiniem. Nepieciešamības gadījumā konstrukcijai var uzbūvēt jumtu.

Ir pieejami arī batuti ar gumijām jeb, tā sauktie, Bungee batuti.

Visi batuti tiek izgatavoti atbilstoši ES standartiem EN 13219.

NESTANDARTA PIEPŪŠAMĀS ATRAKCIJAS

Piedāvājam izgatavot arī tādas piepūšamās atrakcijas, kas nav paredzētas lēkāšanai. Tās noteikti iederētos arī kategorijā “Piepūšamās atrakcijas”, bet esam pieraduši, ka tās vairāk ir atrakcijas, kurās iekāpt un no visas sirds izlēkāties vai izskrieties. Tomēr šajā tehnikā iespējams izgatavot arī, piemēram, piepūšamos stendus – milzu šautriņas, piepūšamo basketbolu, šautuves arēnu un citas atrakcijas. Latvijā pagaidām reti sastopama atrakcija ir piepūšamais labirints. Varam lepoties, ka 2014.gadā izgatavojām Latvijā pirmo un Baltijas valstīs lielāko piepūšamo labirintu. Līdz 2017.gadam tas bija pieejams apmeklētājiem atrakciju parkā Lidolande.

ATRAKCIJAS ZIEMAS PRIEKIEM

Savā pieredzē esam izgatavojuši arī atrakcijas ziemas prieku baudīšanai. No porolona un PVC materiāla iespējams izgatavot kameras, paklājus un “laivas” šļūkšanai no kalna vai pa speciālu trasi (piemēram, bobsleja trasi). Tāpat kā citām atrakcijām, arī šīm ir iespējams variēt krāsas, izmērus un citas detaļas.

CITAS ATRAKCIJAS

Vēl viens piemērs “citām atrakcijām” ir atrakcija “Govs slaukšana”. Tā ir atrakcija ar govs figūru (ko iespējams izgatavot dažādās tehnikās), kam piestiprina tesmeni ar šķidrumu. Dalībnieku uzdevums ir slaukt “pienu”. Atrakciju var izmantot gan informatīvos nolūkos, piemēram, lai parādītu bērniem, kā rodas piens, gan sporta spēlēs, kad “govi jāslauc” uz ātrumu.

Ir grūti uzskaitīt visas iespējas, kas slēpjas zem “citu atrakciju ražošanas”. Tāpēc, ja Tev ir padomā kaut kas, par ko informāciju mūsu mājas lapā neatradi, nemet plinti krūmos, bet sazinies ar mums. Kopīgi sapratīsim iespējamos risinājumus un izstrādāsim plānu idejas īstenošanai.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu