CITAS INTERESANTAS LIETAS

Mēs strādājam ļoti interesantā darbības sfērā, ražojot atrakcijas, reklāmas un vides objektus, piedāvājot inventāru sportam un vēl, un vēl. Tā kā esam ne tikai ražotājs, bet arī paši piedāvājam atrakciju un bērnu izklaides centru pakalpojumus, mums pašiem bieži ir iespēja pārbaudīt sadarbības partneru preces un pakalpojumus. Tā esam izvēlējušies labākos partnerus, kuru piedāvāto produkciju nekautrējoties varam piedāvāt arī mūsu klientiem. Par bērnu precēm un HAGS produkciju vairāk informācijas aicinām meklēt attiecīgajās sadaļās. Bet bieži sastopamies ar precēm, kuras īsti neiederas nevienā iepriekš minētajā kategorijā, tāpēc tās apkoposim te.

Kā pirmos noteikti gribas minēt karuseļus. Kā atrakciju parka uzturētājam mums ir liela pieredze darbā ar karuseļiem un to ražotājiem. Sadarbojamies ar labākajiem karuseļu ražotājiem pasaulē. Jāpiebilst, ka paši veicam  karuseļu vizuālo atjaunošanu – sākot no dizaina izstrādes līdz pēdējam otas triepienam.

Jāpiemin arī tādas atrakcijas kā Rodeo vai Wipe out (citreiz saukts - Meltdown). Rodeo pieejamas dažādas versijas – gan tradicionālais bullis, gan Latvijā ne tik tradicionālās – sērfošana, kamielis, delfīns utt. Pieejams plašs modeļu klāsts. Pieejamas arī dažādas komplektācijas atbilstoši klienta vēlmēm un paredzētajam budžetam. Līdzīgas idejas atrakcija ir arī Wipe out, bet šo atrakciju var izmantot lielāks apmeklētāju skaits.

IESPĒJAS BEZ ROBEŽĀM

Arvien lielāku interesi gūst dažādas interaktīvās spēles. Piedāvājam interaktīvo spēļu paneļus, kā arī spēles ar projektoru. Tāpat pieejamas spēles ar interaktīvām lampiņām, ko iespējams iestrādāt dažādās vietās – telpās, atrakcijās, virsmās, šautuvēs u.c.

Piedāvājam arī velokartus jeb gokartus. Ir pieejami dažādi modeļi dažādām vecuma grupām, sākot no 3 gadu vecuma. Ir pieejami vienvietīgi, divvietīgi, četrvietīgi velokarti, to piekabes un rezerves daļas.

Vasaras sezona nav iedomājama bez ūdens priekiem. Piedāvājam gan piepūšamos baseinus, gan ūdensbumbas un laiviņas.

Ir pieejamas arī zorb bumbas sporta spēlēm (futbolam), nobraucieniem un stafetēm u.c.

UN VĒL, UN VĒL...

Ja vēlies izveidot izklaides vietu bērniem vai pieaugušajiem vai meklē kādu konkrētu atrakciju, visticamāk, visu nepieciešamo varēsi atrast pie mums. Pat ja mūsu mājas lapā neatradi meklēto, sazinies ar mums. Produktu un pakalpojumu klāsts ir tik plašs, ka bildēs un aprakstos visu nav iespējams iekļaut. Ticam, ka mūsu līdzšinējā pieredze un kontakti ļaus atrast meklēto.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu