POLSTERĒJUMU IZGATAVOŠANA

Svarīgākais priekšnosacījums, lai nodarbotos ar sportiskām aktivitātēm, ir atbilstošas vietas un vides izvēle. Ar sportu var nodarboties gandrīz jebkur, bet dažreiz nepieciešami uzlabojumi, lai vietu padarītu maksimāli drošu.

Lai to panāktu, piedāvājam sporta zāles polsterējumu izgatavošanu. Mēs visi zinām, cik sports var būt aizraujošs un azartisks. Šādā situācijā, ja acis pievērstas, piemēram, bumbai, ne vienmēr sanāk redzēt, kur skrien. Tāpēc telpu īpašniekiem vai apsaimniekotājiem jāparūpējas, lai iespēja gūt traumas būtu pēc iespējas mazāka.

Mēs izgatavojam polsterējumus sporta zāļu sienām, kolonnām, strūriem, margām u.c. Polsterējumi tiek izgatavoti no porolona, kas apvilkts ar PVC materiālu. Standartā tiek izmantots 50mm biezs porolons, ko iespējams papildināt ar 20mm biezu papildus amortizējošu kārtu. Klientam ir iespēja izvēlēties porolona materiāla elastību / cietību.

MATERIĀLI UN KRĀSAS

Ir iespēja izvēlēties arī PVC materiāla krāsu. Pieejams ļoti plašs krāsu klāsts. Ja nepieciešams, materiālu var arī apdrukāt ar konkrētu logo, zīmējumu vai uzrakstu, bet polsterējumos šādu risinājumu izmanto retāk. Katrai situācijai piemeklējam atbilstošāko PVC materiālu, jo tie var būt ar dažādām īpašībām – biezāki, plānāki, elastīgāki, gludāki, maigāki utt.

Šādus polsterējumus izmanto ne tikai sporta zālēs, bet arī batutiem. Lai lēkāšana būtu droša, ir svarīgi nosegt visas cietās un metāliskās daļas – atsperes, konstrukcijas rāmi u.tml. Porolona polsterējumi ir visatbilstošākais risinājums.

IZMANTOŠANAS IESPĒJAS

Polsterējumi var būt noderīgi arī bērnu rotaļu laukumos un izklaides centros. Bērniem aktīvi atpūšoties, jāparūpējas, lai viņiem nav iespēju gūt traumas. Viens no risinājumiem ir polsterēt asos stūrus un malas, kur bērni var sasisties.

Līdzīgi kā posterējumi tiek izgatavoti arī vingrošanas jeb vieglatlētikas matrači / paklāji. Gan tos, gan polsterējumus ir iespējams apvilkt ne tikai ar PVC, bet arī ar citiem materiāliem atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām. Kā alternatīva var būt mākslīgā āda vai citi sintētiskie materiāli, kas piemēroti sporta inventāra vajadzībām.

Paklājiem un polsterējumiem visas šuves tiek veidotas iekšpusē, tāpēc nav asu malu, pret kurām sportistiem traumēties.

Tā kā katra telpa, vieta vai batuts atšķiras, ir iespējams pieteikt mūsu speciālista konsultāciju, kas novērtēs tieši klientam nepieciešamos polsterējumus un to izmērus. Pēc mērījumu veikšanas un apjoma saprašanas mūsu speciālists sagatavos piedāvājumu – tāmi un izgatavos nepieciešamos polsterējumus un paklājus.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk vai “izauktu” mūsu pārstāvi, aicinām sazināties ar klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu