CITI RISINĀJUMI VIDES UN REKLĀMAS OBJEKTU IZGATAVOŠANĀ

Ne vienmēr tieši piepūšamais vai stiklšķiedras objekts ir piemērotākais attiecīgajām vajadzībām, tāpēc jāmeklē citi risinājumi vides un reklāmas objektu izgatavošanā. Ar to esam saskārušies arī mēs, tāpēc mūsu pieredzē ir arī unikāli projekti, kas tapuši no citiem materiāliem.

Populārākie materiāli, kas minami starp citiem risinājumiem, ir īpaši apstrādāts putuplasts, PVC materiāls un porolons. Katru no šiem materiāliem var izmantot vairākos veidos, tādēļ paveras plašas ideju realizēšanas iespējas.

No porolona ir iespējams veidot, piemēram, figūras / klučus, kas apvilkti ar apdrukātu PVC materiālu. Tie var būt individuāli objekti vai komplekti, vai kāda spēle – lielformāta puzle, tornis u.c. Porolonu ir iespējams apvilkt ne tkai ar PVC materiālu, bet arī ar mākslīgo ādu, mākslīgo kažokādu un citiem materiāliem. No porolona esam veidojuši tādus teklāmas objektus kā Dogo suni, Sheba kaķi, klučus un mēbeles Guttas rotaļu laukumam, vides spēles pašvaldībām, Tobasco mērces pudeli u.c. objektus.

PUTAPLASTA OBJEKTI

Putuplasts paver vēl plašākas iespējas, jo to var izgriezt, līmēt, konstruēt nepieciešamajās formās, kam tikpat kā nav robežu. Šādus putuplasta vides objektus, atbilstoši apstrādājot, var izmantot gan telpās gan ārpus tām. Priekšrocība ir tā, ka tie nav smagi, bet, salīdzinot ar, piemēram, stiklšķiedras objektiem, putuplatsa figūras nav tik izturīgas. Tomēr nevajag domāt, ka tās ir tikpat trauslas kā neapstrādāts putuplasta materiāls. Noteikti nē. Tieši tāpēc šādā tehnikā veidotus objektus esam iecienījuši arī savās atpūtas vietās –

  • bērnu izklaides centrā “Zemūdens pasaka” – lielā haizivs,
  • bērnu izklaides centrā “Apkārt pasaulei” – Eifeļtornis, iglu,
  • bērnu izklaides centrā “Rotaļzeme” – ieejas vārti,
  • atrakciju parkā Lidolande – noformējums “Sniegavīru alai” un paši sniegavīri.

IDEJU RISINĀJUMS

Ir iespējams veidot arī objektus “divi vienā”, kas kalpo gan kā reklāmas objekts, gan vēl kādam mērķim. Te iederas arī iepriekš minētās vides spēles (piemēram, puzle, kur redzams arī uzņēmuma logo). Bet vēl viens piemērs šajā kategorijā ir teltis. Tās ir iespējams nobrendot un izmantot dažādu pasākumu ietvaros – pilsētas svētkos, festivālos, sporta pasākumos u.c. Ja ar laiku informācija mainās, telts karkasu var turpināt izmantot un pārtaisīt tikai PVC materiāla daļu.

Bez augstāk minētajiem variantiem ir iespējams izmantot arī citus materiālus un citus tehniskos risinājumus – metālu, koku u.c. Īsāk izsakoties, pie mums ir iespējams izgatavot gandrīz jebkuru reklāmas un vides objektu. Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu!

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu