REKLĀMAS UN VIDES OBJEKTU RAŽOŠANA

Reklāmas un vides objekti ļoti labi pievērš sev uzmanību un bieži tiek izmantoti kā foto objekti, tādēļ piesaista plašas sabiedrības uzmanību. Vides objekts, pat ja uz tā nav acīmredzamas reklāmas, var piesaistīt uzmanību Jūsu biznesam vai aktualizētajam jautājumam / problēmai / tēmai.

Lai izlemtu, kurš no materiāliem un tehniskajiem izpildījumiem ir atbilstošākais, ir jāsaprot, kādam mērķim objekti tiks izmantoti. Piemēram, piepūšamo figūru priekšrocība ir to mobilitāte. Pēc izmantošanas, piepūšamajām figūrām tāpat kā atrakcijām izlaiž gaisu, tās saloka un var ērti transportēt.

Ja objektu paredzēts izmantot vienā vietā, jāizvērtē, cik ilgi to paredzēts izmantot un kur – telpās vai ārpus tām. No tā var mainīties izgatavošanas tehnika un izmantotie materiāli. Iespējams, piemērotākais risinājums šādā gadījumā ir stiklšķiedra vai putuplasts ar speciālu pārklājumu.

Atsevišķus objektus var būt nepieciešams nostiprināt vai piestiprināt, lai tie būtu stabili un droši – ar atsaitēm, pamatiem, skrūvēm u.tml. Objektus ir iespējams arī piestiprināt pie sienām vai piekārt pie griestiem, ja attiecīgā telpa šādus variantus atļauj.

PLAŠAS REALIZĀCIJAS IESPĒJAS

Reklāmas un vides objektu ražošana mūsu uzņēmumā ir, iespējams, ar visplašākajām idejas realizācijas iespējām.

Tā kā strādājam ar plašu materiālu klāstu – PVC, porolons, stiklšķiedra, putuplasts, metāls u.c., ir iespējams izgatavot dažādus objektus dažādiem mērķiem.

Reklāmas un vides objektus var izmantot:

  • Mārketinga aktivitātēs,
  • Sporta sacensībās,
  • Vides labiekārtošanai,
  • Telpu noformēšanai u.c.

INDIVIDUĀLA PIEEJA IKVIENAM KLIENTAM

Katrs objekts tiek izgatavots individuāli pilnīgi no nulles. Gandrīz nekad netiek izgatavota kāda objekta kopija. Tā katram klientam ir iespēja saņemt unikālu un viņam piemērotu vides vai reklāmas objektu.

Pēc klienta vēlmju un vajadzību izprašanas tiek sagatavota reklāmas vai vides objekta vizualizācija. Pēc tās saskaņošanas mēs sagatavojamies attiecīgajam darbam – izgatavojot formas un/vai piegrieztnes, lai attiecīgo objektu izgatavotu.

Nepieciešamības gadījumā laikā starp lietošanas reizēm ir iespējams vienoties arī par gatavo objektu uzglabāšanu pie mums.

Sazinies ar mums

Ja vēlaties uzzināt vairāk par iespējām vides un reklāmas objektu izgatavošanai, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu. Pēc vienošanās par izmantojamo materiālu, izmēriem un citām pamatlietām, varēsim sagatavot Jums cenu piedāvājumu un ķerties pie idejas realizācijas.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu