MĒBELES BĒRNUDĀRZIEM UN BĒRNISTABAI

Priecājamies, ka kopā ar sadarbības partneriem varam piedāvāt arī mēbeles. Tās ir piemērotas gan privātai, gan publiskai lietošanai, piemēram, bērnistabai, bērnudārziem, skolām, bērnu atpūtas centriem, svinību telpām u.c. telpām.

Lai bērni (un arī audzinātāji, vecāki, auklītes u.c.) justos ērti un patīkami, videi jābūt estētiski un funkcionāli iekārtotai. Visas mēbeles (tāpat kā attīstošās spēles, rotaļlietas, sporta un cits inventārs) tiek izgatavots, ņemot vērā bērnu nepieciešamības atbilstošas vides iekārtošanai.

Ražotājs par savām pamatvērtībām uzstādījis kvalitāti, drošību un izglītību un produkciju izgatavo atbilstoši šiem kritērijiem.

Pamatā mēbeļu izgatavošanā tiek izmantots kokmateriāls, taču atsevišķiem modeļiem un inventāram tiek izmantots arī metāls, plastmasa, porolons un tekstils. Mēbeles ir paredzētas regulārai izmantošanai, tāpēc tās ir izturīgas un ātri nenodils.

Ir pieejamas dažādu krāsu un dizainu mēbeles, tāpēc ir iespējams piemeklēt jebkuram dizainam, vecumam un mērķim atbilstošākos modeļus.

MĒBELES UN INVENTĀRS

  • Krēsli (dažādu materiālu un krāsu krēsli dažādu vecumu bērniem, izmantojami mājās, skolās, bērnudārzos u.tml.),
  • Galdi un soli (modeļus iespējams kombinēt ar krēsliem, veidojot saskaņotus mēbeļu komplektus),
  • Plaukti un skapīši (dažādu krāsu un dizainu; ir gan uz zemes liekami, gan pie sienas skrūvējami plaukti un skapīši),
  • Garderobes plaukti un skapīši (dažādi modeļi, kas piemēroti bērnudārziem, skolām, mājdārziņiem u.c. publiskām vietām),
  • Pārtinamās virsmas (dažādu modeļu virsmas ar vai bez papildus plauktiem, skapīšiem),
  • Pufi un porolona mēbeles (mīksti, interesanti noformēti pufi, porolona kubi, dīvāni u.tml. mēbeles),
  • Porolona un mīkstie paklāji un lielie spilveni (īpaši piemēroti mazuļu zonām, atpūtas stūrīšiem u.tml.).

PLAŠS PREČU KLĀSTS

Galerijās apkopota tikai daļa pieejamo mēbeļu, bet pieejamais preču klāsts ir vēl plašāks. Bildēs iespējams ne tikai apskatīt atsevišķas pieejamās mēbeles, bet arī smelties idejas to kombinēšanai, lai rezultātā telpa ir gaumīga, funkcionāla un patīkama. Pilnai komplektācijai aicinām ielūkoties arī citās mūsu mājas lapas sadaļās, piemēram, attīstošajās spēlēs un rotaļlietās, porolona figūrās un citur (atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām).

Visas mēbeles un inventārs ražoti ES.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajām mēbelēm un bērnu telpu inventāru, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu