Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām Jūs iepazīties ar mūsu klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem. Iespējams atbildi uz savu jautājumu atradīsiet jau tūlīt!

Jautājumi / atbildes

Tā kā katru rotaļu laukumu un atrakciju izgatavojam pēc individuāla pasūtījuma, noliktavā parasti gatavu, jaunu produktu nav. Bet ir pieejamas lietotas piepūšamās atrakcijas un atrakcijas sportam un sacensībām (piemēram, stafetēm, cīņām u.tml.). Gatavi, lietoti rotaļu laukumi gan visbiežāk nav pieejami, jo tie tie pielāgoti un izgatavoti atbilstoši atrašanās vietai / telpai.

Izgatavošanas termiņi ir atkarīgi no projekta apjoma. Mazākas atrakcijas un inventārs tiek izgatavots apmēram nedēļas laikā. Lielāki projekti var aizņemt 4-8 nedēļas. Jāņem vērā, ka visi projekti tiek pieņemti un izpildīti rindas kārtībā. Precīzākus izpildes termiņus tieši Jūsu projektam iespējams uzzināt, sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Izvēloties mazo, gatavo inventāru (spēles un attīstošās rotaļlietas, bumbiņas, mebeles u.tml.), piegādes laiks ir ~7-14 dienas no apmaksas veikšanas brīža. Aicinām ņemt vērā, ka mēs neesam internetveikals, tāpēc lielākā daļa preču nav uz vietas noliktavā Rīgā, bet pēc klienta pasūtījuma tiek pasūtīta no ražotāja.

Individuāliem projektiem izgatavošanas un piegādes termiņi atkarīgi no projekta apjoma.

Atsevišķas preces un produkti ir pieejami arī lietoti un mazlietoti. Parasti noliktavā uz vietas ir lietotas bumbas, Quadro detaļas universālajiem rotaļu laukumiem, piepūšamās atrakcijas, atrakcijas sporta spelēm, velokarti, ūdensbumbas. Atsevišķos gadījumos uz vietas var būt arī lietoti slidkalniņi, porolona figūras un cits inventārs. Par pieejamību un cenām aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Jā, iepriekš vienojoties par datumu un laiku, ir iespējams apskatīt uz vietas pieejamo inventāru un atrakcijas. Visa produkcija atrodas mūsu noliktavā Rīgā, Ulbrokas ielā.

Jā, mūsu rīcībā ir aprīkojums, lai pārbaudītu, vai rotaļu laukumi atbilst ES standartiem EN 1176 un piepūšamās atrakcijas – standartiem EN 14960. Pēc apskates mūsu speciālists sagatavos novērtējuma aktu, kur būs norādīti trūkumi, ja tādi būs. Nepieciešamības gadījumā veicam arī nepieciešamos labojumus, lai iekārta atbilstu standartiem.

Jā, piedāvājam arī rotaļu laukumu un atrakciju remontus. Lai novērtētu iespējamos remontus un to izmaksas, mūsu pārstāvim jāredz labojamais inventārs klātienē. Iepriekš vienojoties, atrakciju novērtēšanai ir iespējams piegādāt uz mūsu noliktavu vai pieteikt mūsu speciālista konsultāciju pie klienta.

Visas mūsu atrakcijas un rotaļu laukumi tiek izgatavoti no profesionālai lietošanai paredzētiem, drošiem materiāliem un ir piemēroti privātai un publiskai lietošanai. Visas piepūšamās atrakcijas tiek izgatavotas atbilstoši ES standartiem EN 14960 un rotaļu laukumi – atbilstoši ES standartiem EN 1176. Kopā ar iegādāto inventāru izsniedzam arī atbilstošu dokumentāciju, ieskaitot lietošanas instrukciju un informāciju par apkopēm, pārbaudēm un uzturēšanu.

Ar nomas atrakciju un inventāra piedāvājumu aicinām iepazīties nomas lapā – annelsatrakcijas.lv.

Katru rotaļu laukumu un atrakciju izgatavojam pēc individuāla projekta, tādēļ cenas ir atkarīgas no tādiem faktoriem kā izmērs, dizains, izmantotie elementi un šķēršļi. Labprāt sagatavosim cenu piedāvājumu tieši Jums, uzzinot par paredzēto projektu vairāk.

Lielāko daļu preču un inventāra izgatavojam pēc individuāla klienta pasūtījuma, tāpēc cenas var mainīties atkarībā no dažādiem parametriem – izmēra, skaita, dizaina, izmantotajiem materiāliem u.c. Aicinām ņemt vērā, ka mēs neesam internetveikals, tāpēc arī mazais inventārs var nebūt noliktavā Rīgā uz vietas, un cenas var mainīties atkarībā no pasūtījuma apjoma. Lai uzzinātu cenas Jūs interesējošam projektam vai precēm, droši sazinieties ar mums.

Neizdevās rast atbildi?

Iesniedziet mums savu jautājumu!
Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Lūdzu, sazinieties ar mums pa zemāk norādīto kontaktinformāciju, vai iesūtiet mums ziņu sadaļā KONTAKTI, izmantojot saziņas formu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu