HAGS INVENTĀRS SPORTAM UN FITNESAM

Kustības un sports ir veselīga dzīvesveida stūrakmens, tāpēc HAGS piedāvā plašu inventāra klāstu, motivējot dažādu vecumu cilvēkus būt aktīviem.

ĀRA TRENAŽIERI UN VINGROŠANAS STIEŅI

Viens no HAGS populārākajiem sporta un fitnesa inventāriem ir āra trenažieri. Ir pieejami daudzi modeļi dažādu vingrinājumu izpildei un visu muskuļu grupu nodarbināšanai. Trenažieri funkciju ziņā stipri līdzinās tiem trenažieriem, ko esam pieraduši redzēt sporta zālēs. Bet atšķirībā no tiem āra trenažieri nav elektroniski un neuzrādīs, piemēram, pieveiktos km vai tempu.

Āra trenažieri ir ļoti izturīgi – tie paredzēti pat ekstremāliem laika apstākļiem (lietus, vējs, sals, saule), kā arī mehāniskai iedarbībai (spēka izmantošanai).

HAGS āra trenažieri ir unikāli ar to, ka daudzi no tiem ir piemēroti izmantošanai arī senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

HAGS nodrošina arī dažādu formu un dizainu vingrošanas un balansa stieņus.

SPORTA LAUKUMI UN ARĒNAS

Otra lielā HAGS inventāra grupa sportam un fitnesam ir inventārs un arēnas “bumbu sporta veidiem”.

Ir pieejamas arēnas bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem. Tās ir dizainētas, lai tajās darboties varētu dažādu spēju bērni un attīstītu pamata motoriku. Šajās arēnās ir iespējams ne tikai spēlēt basketbolu, futbolu, rokasbumbu vai florbolu, bet arī izvietot dažādus jautru un izglītojošu spēļu paneļus. Sistēmu var ērti pielāgot katra klienta vajadzībām un paredzētajam budžetam.

Multi-sporta veidu arēnas ir pieejamas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Arī šīs arēnas var pielāgot konkrētajai vietai, klienta nepieciešamībām un budžetam. Tajās ir iespējams spēlēt tādas spēles kā basketbols, futbols, teniss, volejbols u.c.

Nav obligāti jāveido arēnas, var veidot arī nelielus ierobežotus laukumus. Tos ir iespējams veidot dažādos izmēros un formās.

Ir iespējams iegādāties arī individuālus HAGS elementus sportam un fitnesam, piemēram, vārtus, basketbola grozus, volejbola tīklus un stabus, ārā lietojamus pingponga galdus un atpūtas soliņus.

KLINŠU SIENAS

Trešā lielā HAGS produktu grupa šajā kategorijā ir The Rox klinšu kāpšanas aprīkojums. Tās iedalās trīs daļās – sienas un akmens kombinācijas, pilis un poligonālas struktūras. Atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām ir iespējams mainīt dizainu un funkcijas:

  • materiāla izskatu un tekstūru (pieejami 4 varianti, kas imitē dažādu veidu akmens virsmas),
  • papildināt virsmas ar papildus kāpšļiem, ļaujot tās izmantot arī bērniem un iesācējiem,
  • papildināt kāpšanas sienas ar citiem elementiem, piemēram, virvēm, rāpšanās tīkliem u.c., paplašinot izmantošanas iespējas.

Sazinies ar mums

Mūsu mājas lapā ir apkopota tikai neliela daļa no HAGS inventāra sportam un fitnesam. Lai uzzinātu par to vairāk, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu