UNIVERSĀLO JEB QUADRO ROTAĻU LAUKUMU RAŽOŠANA

Quadro ir unikāls produkts, kas izstrādāts 1979.gadā Vācijā. Var teikt, ka tas ir konstruktors, kas ļauj modelēt un izgatavot visdažādāko veidu rotaļu laukumus. Rotaļu laukuma elementi izgatavoti no profesionālas un īpaši izturīgas plastmasas.

Tieši plašo izgatavošanas un izmantošanas iespēju dēļ mēs to dēvējam par universālo rotaļu laukumu.

Mūsu speciālisti ir izgājuši speciālu Quadro apmācības kursu, lai varētu konstruēt drošus un interesantus rotaļu laukumus, kas būs piemēroti tieši klienta vajadzībām.

Vislielākā universālā jeb Quardo rotaļu laukuma priekšrocība ir tā mobilitāte. To ir salīdzinoši viegli demontēt un pārvietot. Šeit jāpiemin arī tas, cik ērti rotaļu laukumu ir pārbūvēt. Tādā veidā ir iespējams izgatavot laukumu, kas sākumā ir neliels, bet ar laiku tiek papildināts un aug kopā ar bērnu.

Materiāls ļauj šo rotaļu laukumu izmantot gan telpās, gan ārpus tām. No Quardo ir iespējams izgatavot gan nelielas konstrukcijas privātai lietošanai vai bērnu stūrīšiem, gan lielas konstrukcijas publiskai lietošanai.

Quardro jeb universālo rotaļu laukumu ir iespējams pielāgot jebkurai paredzētajai vietai, ieskaitot konstrukcijas formu un augstumu. Bet, salīdzinot ar polsterētajiem rotaļu laukumiem, šim rotaļu laukumam ir ierobežotas iespējas mainīt vizuālo noformējumu.

QUADRO KRĀSAS

Quardo detaļas parasti ir standarta krāsās – zils, zaļš, dzeltens un sarkans ar melnām savienojuma vietām. Bet ir iespējams pielāgot citu elementu krāsas – tīklus, baseinus u.tml.

Bet ierobežoto krāsu skaitu pilnībā kompensē plašās izmantošanas iespējas. Quardo rotaļu laukumus iespējams aprīkot ne tikai ar bumbu baseiniem, bet arī ar baseinu ūdenim vai smilšu kastei. Vēl vairāk – no Quardo detaļām iespējams izgatavot arī galdus, krēslus, plauktus, rotaļu mājas, mazuļu pakāpienus vannasistabai vai virtuvei, atsevišķus baseinus un citus ikdienas un rotaļu objektus.

PIEMĒROTS DAŽĀDĀM VECUMA GRUPĀM

Quadro ir produkts, kas piemērots visdažādākajiem vecumiem, sākot ar mazuļiem un līdz pat pieaugušajiem.

Ir pieejamas jaunas, kā arī mazlietotas un lietotas Quadro detaļas, kuras izmantojot, ir iespējams samazināt kopējās projekta izmaksas.

Arī no Quadro detaļām ražotie universālie rotaļu laukumi tiek izgatavoti un testēti atbilstoši ES standartiem EN 1176. Rotaļu laukumiem tiek dota 2 gadu garantija. Kopā ar rotaļu laukumu klients saņem arī lietošanas instrukciju, kurā ir lietošanas noteikumi, informācija par uzturēšanu, apkopēm un perioiskajām pārbaudēm.

Lai gan paša rotaļu laukuma krāsas un noformējumu var variēt salīdzinoši maz, plašas iespējas paveras pārējās telpas un vides iekārtošanā – zemes/grīdas segumā, sienu noformējumā u.tml. Mēs piedāvājam pilnu komplektāciju telpas iekārtošanai – sienu apzīmēšanu, grīdas segumus, spēles un rotaļlietas, mēbeles, vides objektus u.tml.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk vai iegādātos universālo rotaļu laukumu vai citu no Quadro veidotu objektu, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu