SPORTA SPĒĻU UN SACENSĪBU ATRAKCIJU RAŽOŠANA

Sporta spēles ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Tas ir ne tikai veselīgs, bet arī aizraujošs un saliedējošs atpūtas veids.

Sporta spēles mēdz būt dažādas - tādas, kurās sacensības notiek tradicionālajos sporta veidos, un tādas, kurās ir netradicionālāki sporta veidi un aktivitātes. Iespējams, tradicionālajām sporta spēlēm atradīsiet kaut ko no mūsu sporta inventāra. Bet netradicionalākām aktivitātēm esam radījuši virkni atrakciju, kas sporta spēles padarīs aizraujošas gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Ilggadējā pieredze un izmantotās tehnikas ļauj mums izgatavot visdažādākās atrakcijas – piepūšamās atrakcijas, stafešu inventāru, sacensību stendus, cīņu kostīmus u.c.

Pamatā strādājam ar PVC materiālu, porolonu, metālu, stiklšķiedru un putuplastu, bet ir iespējami arī citi tehniskie risinājumi. Atrakciju noformējuma iespējas ir ļoti plašas – ir pieejami dažādu krāsu materiāli, kā arī tos ir iespējams apdrukāt. Tāpēc ir iespējams radīt unikāla dizaina atrakcijas jebkurā tematikā.

ATRAKCIJU RAŽOŠANAS IESPĒJAS UN TEHNISKAIS RISINĀJUMS

Sportam un sacensībām ir iespējams izgatavot tādas piepūšamās atrakcijas kā šķēršļu joslas, ringus, piepūšamās gumijas vilkšanas, spilvenu cīņas u.c.

Savukārt, ja runājam par cita veida atrakcijām sacensībām, gandrīz katrai no tām ir iespējams  izgatavot pieaugušo un bērnu versiju, pielāgojot izmērus un noformējumu.

Visas mūsu atrakcijas ir piemērotas lietošanai privātos un publiskos pasākumos. Kopā ar atrakciju mūsu klients saņem arī tās lietošanas un uzturēšanas instrukciju.

Visai mūsu izgatavotajai produkcijai ir 2 gadu garantija.

PIELIETOJAMĪBA UN UZTURĒŠANA

Mūsu atrakcijas un spēles ir iespējams izmantot ne tikai sporta spēlēs, bet arī citos pasākumos, piemēram, piknikos, labdarības pasākumos, svētkos un festivālos, salidojumos, tematiskajos pasākumos utt.

Ir pieejamas atrakcijas komandu sporta spēlēm, kā arī individuālām disciplīnām. Kā populārākās atrakcijas sportam un sacensībām varam minēt, piemēram, “Lielās kedas”, “Pleznas”, “Lielās slēpes”, “Gumijas vilkšanu”, “Sumo” un “Ķirbju cīkstoņu” kostīmus, stendus atrakcijām “Bundžas” un “Šautriņas”.

Veicam arī atrakciju novērtēšanu un remontdarbus. Klientam ir iespēja atrakciju atvest pie mums vai pieteikt mūsu speciālista vērtējumu pie sevis. Pēc apskates mēs sagatavosim novērtējuma aktu ar piedāvājumu labojumiem un veiksim klienta apstiprinātos remontdarbus.

Sazinieties ar mums, un kopīgi radīsim atrakciju Jūsu pasākumam, biznesam vai citam mērķim.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu