KARUSEĻI UN MEHĀNISKĀS ATRAKCIJAS

Pie mūsu pašu ražojuma pieskaitāmi tādi karuseļi kā “Zirdziņi”, “Vilcieniņš” un “Raķetes”. Visas šīs atrakcijas vasaras sezonas laikā veido mūsu Retro atrakciju parku un ir apmeklējamas dažādu pasākumu ietvaros (un pieejamas arī uz nomu). Mēs paši ļoti lepojamies ar šīm atrakcijām, jo tie ir pirmie mūsu ražotie karuseļi, kas pilnībā atbilst mūsu dizaina vēlmēm.

Piedāvājam arī lietotu karuseļu atjaunošanu. 2019.gadā gan tehniski, gan vizuāli restaurējām vairākus karuseļus Lidolandē, piemēram, Zirdziņus un Mazo panorāmas ratu. Gan pašas sēdvietas (zirdziņi, zilonis u.c.), gan karuseļa dekoratīvās plāksnes ir zīmētas ar roku. Šobrīd pēc atjaunošanas karuseli rotā populārākās Latvijas ainavas, piemēram, Rundāles pils, Ventas rumba, Melngalvju nams u.c.

Piedāvājam arī atrakciju Rodeo. Tradicionālākā ir rodeo buļļa versija, bet ir pieejami arī citi rodeo elementi – sērfošanas dēlis, lidojošais paklājs, dažādi dzīvnieki - zirgs, kamielis, aita u.c. Ir pieejamas dažādas komplektācijas, no kā var būt atkarīgi izmantotie materiāli, režīmu daudzums un iekļautais papildus aprīkojums. Iespējams mainīt arī piepūšamā ringa dizainu un krāsas.

Pēc idejas un tehniskās uzbūves rodeo nedaudz līdzīga atrakcija ir Wipe out jeb Meltdown. Operators ar vadības pults palīdzību vada mehānisko šķērsli un atrakcijas dalībniekiem ir tam jāpārlec vai jāpieliecas tā, lai nenokristu no sava podesta. Atrakcija pieejama dažādos izmēros – no 4 līdz pat 12 dalībniekiem. Arī šai atrakcijai ir iespējams mainīt dizainu, piemēram, formu un krāsas.

IZMĒĢINI DARBĪBĀ

Liela daļa mūsu ikdienas darbu saistās ar atrakciju parkiem, tai skaita karuseļiem un to uzturēšanu. Lai izveidotu mūsu mobilo atrakciju parku un atrakciju parku Lidolande, esam sadarbojušies ar dažādiem karuseļu ražotājiem, kā arī izgatavojuši tos paši.

PAPILDUS PIEEJAMS

Kopā ar sadarbības partneri varam piedāvāt arī atrakciju laiviņas un tām nepieciešamo baseinu. Laiviņas pieejamas dažādās krāsās un dizainos – standarta laiviņas, gulbīši, pīles, pelikāni, pirāti, pūķi, krokodili, flamingo, dinozauri u.c.

Šie un bildēs redzamie ir tikai daži piemēri karuseļiem un mehāniskajām atrakcijām, ko varam piedāvāt. Lai uzzinātu vairāk par iespējām, termiņiem un cenām, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu