CITAS BĒRNU PRECES

Ne visas piedāvātās bērnu preces ir iespējams savietot iepriekš minētajās kategorijās (Mēbeles bērnudārziem un bērnistabai, Attīstošās spēles un rotaļlietas, Sporta inventārs bērniem), tāpēc esam izveidojuši arī kategoriju “Citas preces”. Arī šeit atrodamas preces gan individuālai lietošanai, gan publiskām vietām (bērnudārziem, skolām u.c.).

Šeit minamas, piemēram, tās preces, kas piemērotas, lai radoši darbotos. Ir pieejamas dekoratīvās šķēres (kas griež smukas, robainas maliņas), dekoratīvie caurumduri, zīmogi un zīmogrullīši (kas darbojas līdzīgi krāsu rullīšiem) u.c. inventārs. Ir pieejami arī molberti – gan darbu turēšanai, gan zīmēšanai.

Bērniem bieži patīk paslēpties un būt savā “mājiņā”. Lai nodrošinātu atbilstošu un drošu vidi šai nepieciešamībai, piedāvājam rotaļu teltis un tuneļus. Turklāt tuneļi papildus veicina bērnu kustību attīstību – rāpošanu un līšanu. Teltis un tuneļi pieejami dažādos dizainos un krāsās, un tos var izmantot gan telpās, gan ārpus tām.

Ir pieejami bērnu izpletņi – koša, krāsaina spēle, kas attīsta bērnu kustību koordināciju un savstarpējo sadarbību. Izpletņa malās ir iestrādāti rokturi, kur bērniem pieturēties.

Piedāvājam arī inventāru mazuļu drošībai – atvilktņu un skapīšu drošības slēdžus, elektrības rozešu aizsargus, durvju stutes, mēbeļu stūru un malu aizsargus u.c. Ir pieejamas arī dažādu dizainu un krāsu sētiņas mazuļu zonas ierobežošanai. Šīs sētiņas sastāv no posmiem, ko var savstarpēji kombinēt un savienot, tā pielāgojot ierobežojuma izmēru un formu jebkurai vietai. Atsevišķos paneļos var būt iestrādātas arī attīstošās spēles, kas ļaus bērniem kvalitatīvāk un interesantāk pavadīt laiku.

Ir pieejamas arī mantu uzglabāšanas kabatiņas. Tās var piestiprināt pie sienas un izmantot dažādu sīkumu glabāšanai, mīļmantu un citu rotaļlietu glabāšanai vai, piemēram, maiņas apavu un čībiņu glabāšanai.

PREČU KLĀSTĀ

  • Mazajiem māklsiniekiem - dekoratīvās šķēres, dekoratīvie caurumduri, zīmogi un zīmogrullīši, molberti – gan darbu turēšanai, gan zīmēšanai;
  • Rotaļu teltis un tuneļi - pieejami dažādos dizainos un krāsās;
  • Izpletņi – koša, krāsaina spēle;
  • Mazuļu drošībai – atvilktņu un skapīšu drošības slēdžus, elektrības rozešu aizsargus, durvju stutes, mēbeļu stūru un malu aizsargus, sētiņas mazuļu zonas ierobežošanai;
  • Mantu uzglabāšanas kabatiņas.

PREČU PIEEJAMĪBA

Jāņem vērā, ka ne visas preces un inventārs ir pieejami noliktavā uz vietas. Tāpēc no pasūtījuma apstiprinājuma un apmaksas brīža var būt jāgaida ~7-14 dienas līdz preces saņemšanai. Preces ir iespējams saņemt mūsu noliktavā vai ar pakomātu un kurjeru starpniecību.

Esam apkopojuši bildēs un aprakstījuši lielāko daļu no pieejamajām bērnu precēm un inventāra. Bet, ja kaut ko neatradi vai par kādu no precēm vēlies uzzināt vairāk, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajām mēbelēm un bērnu telpu inventāru, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu