PRECES UN INVENTĀRS SPORTAM

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt dažāda veida preces un inventāru sportam. Atrakcijas un sports bieži iet roku rokā, īpaši, ja runājam par uzņēmuma, skolas vai līdzīgām sporta spēlēm. Šādās sacensībās bieži tiek izmantoti netradicionālie sporta veidi, un tam piedāvājam dažadu inventāru, lai jautri būtu gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Par šīm atrakcijām un inventāru vairāk informācijas atrodama sadaļā “Atrakcijas sportam un sacensībām”.

Bet mums ir, ko piedāvāt arī nopietnākiem sporta veidiem.

Viens no punktiem, kas ir svarīgs, nodarbojoties ar sportu, ir atbilstoši sagatavota un droša vide, tajā skaitā piemērots virsmas segums. Mūsu piedāvājumā ir profesionālai lietošanai paredzēts mākslīgais zāliens (piemēram, iekštelpu un āra futbola laukumiem), kā arī gumijoti paklāji, kas ir piemēroti, piemēram, vieglatlētikai – skrejceļu klājumam, āra trenažieru laukumam u.tml.

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI

Pēc pasūtījuma izgatavojam arī polsterējumus sporta zālēm. Ir iespējams pieteikt mūsu pārstāvja konsultāciju, kas novērtēs vietu un tai nepieciešamos polsterējumus, un mēs sagatavosim atbilstošu piedāvājumu. Ir iespējams polsterēt kolonnas, margas, sienu fragmentus u.c. objektus, padarot telpas drošas.

Ir iespējams izgatavot arī vingrošanas matračus. Šiem paklājiem / matračiem ir iespējams mainīt biezumu un cietību, izvēloties atbilstošāko pildījumu.

AKTĪVAM DZĪVES VEIDAM

Izgatavojam arī tādu inventāru kā volejbola, badmintona, tenisa tīkli.

Ja vēlaties iekārtot brīvdabas trenažieru laukumu, arī šajā jautājumā varam palīdzēt. Piedāvājam pārbaudītus, kvalitatīvus sadarbības partneru ražotus āra trenažierus, ko iespējams izvietot parkos vai citās vietās, kur šīs aktivitātes paredzētas. Nodrošinām arī pareizu šo trenažieru uzstādīšanu.

Mūsu piedāvājumā ir pieejams arī inventārs, lai veicinātu aktīvo dzīvesveidu mazāko sportistu vidū. Piedāvājam preces un inventāru sportam privātai un publiskai lietošanai, piemēram, bērnudārziem, skolām, pulciņiem u.c. Ar šāda inventāra palīdzību var veidot stafetes, šķēršļu joslas un  citas aktivitātes. Ir pieejami arī bērnu trenažieri, lai jau no mazotnes veicinātu bērnus pievērsties sportiskām aktivitātēm viņiem interesantā veidā.

Pateicoties pārbaudītiem partneriem, mūsu piedāvājumā mazākajiem aktīvistiem ir arī lielās piepūšamās bumbas, lecambumbas, nūjas u.c. sporta inventārs.

Par sporta inventāru ir uzskatāmi arī batuti. Izgatavojam tos no profesionāliem materiāliem un atbilstoši ES standartiem EN 13219.

SAZIŅAI AR MUMS

Lai uzzinātu vairāk par sporta preču un pakalpojumu klāstu, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu. Pēc sarunas un klienta vēlmju izprašanas sagatavosim Jums atbilstošāko piedāvājumu.

Uz augšu