Barjeras, konusi, šķēršļi - lieliski piemēroti stafetēm un šķēršļu joslām gan telpās, gan ārpus tām. Šādi šķēršļi liks bērniem veikt dažādas darbības, nodarbinot visas muskuļu grupas – līst, lekt, rāpties, skriet, tupties utt. Dažādi kombinējot elementus, ir iespēja katru reizi iegūt citas sarežģītības un garuma šķēršļu joslu.
Vingrošanas un lecambumbas – izmantojamas gan dažādu vingrinājumu veikšanai, gan stafetēm un sacensībām.
Bērnu trenažieri – mēs zinām, ka bērniem liekas īpaši interesants un aizraujošs viss, ko dara pieaugušie; tādēļ arī šādi trenažieri bērniem liekas saistoši. Trenažieri ražoti no izturīgas, profesionālai lietošanai paredzētas plastmasas un nav elektroniski. Izmantojot šos trenažierus, ir iespēja veikt līdzīgas darbības kā ar īstiem trenažieriem – mīties, skriet, kāpt u.tml.
Šķēršlu joslas – konstruktors – no speciālas, izturīgas plastmasas izgatavotas figūras, kuras kombinējot un dažādi savienojot, iespējams iegūt šķēršļu joslas. Tajās bērniem ir iespēja attīstīt un trenēt līdzsvaru, savukārt būvēšanas procesā – iztēli. Šie kluči ir izmantojami gan telpās, gan ārpus tām.
Porolona figūras – liela daļa no tām ir izmantojamas dažādām sporta aktivitātēm. No tām var veidot šķēršļu joslas, kam jākāpj pāri, jākāpj no vienas uz otru, jālec, jārāpjas cauri utt. Šādā tehnikā tiek veidoti arī vingrošanas paklāji, ko iespējams izmantot bērnu sporta zālēs.
Multifunkcionālas konstrukcijas – nelielas, telpās vai ārpus tām izvietojamas konstrukcijas, kurās bērniem ir iespēja attīstīt savu fizisko sagatavotību – rāpties, kāpt, līst utt. Ir pieejami ārī atsevišķi izmantojami elementi, piemēram, pusloka kāpnes, kam iespējams rāpties pāri, cauri, un balansa šķēršļi, kur bērniem trenēt savu līdzsavara sajūtu. Visbiežāk šādas konstrukcijas un elementi izgatavoti no koka.
Nūjas, bumbas – inventārs, ko iespējams izmantot gan attiecīgajam sporta veidam, gan stafetēm, gan vienkārši jautrām spēlēm. Pieejamas arī inventāra uzglabāšanas kastes.