INDUSTRIĀLĀ RAŽOŠANA

Iegūtā pieredze ražošanā, pieejamās iekārtas un materiāli ļauj mums izgatavot ne tikai atrakcijas, rotaļu laukumus un reklāmas objektus, bet arī dažādu industriālo inventāru.

Biežāk izmantotais materiāls šājā jomā ir PVC. Mums ir pieejams dažādu biezumu PVC materiāls no 440g līdz pat 690g no labākajiem Eiropas ražotājiem (sadarbojamies ar partneriem Lielbritānijā un Vācijā). Turklāt materiāls pieejams plašā krāsu gammā, ko, iespējams, citur neatradīsiet. Ir pieejami arī PVC materiāli ar speciālām īpašībām (elastība, UV noturība, noturība sālsūdenī u.c.) un konkrētiem mērķiem, piemēram, jahtu pārvalkiem u.c. Visi PVC materiāli ir atbilstoši testēti.

Pārsvarā materiālu šujam, izmantojot augstas kvalitātes, izturīgus diegus. Atkarībā no izgatavojamā objekta un lietošanas mērķa šujam parasto, dubulto vai pat četrkāršo vīli. Šādā tehnikā iespējams izgatavot, piemēram, teltis, nojumes, pārvalkus piekabēm, laivām u.tml. PVC materiālu ir iespējams apdrukāt, tādā veidā uz produkta izvietojot klienta logo, kontaktus vai citu informāciju.

Iespējams izgatavot arī piepūšamās teltis. Šādā gadījumā jāņem vērā, ka tai būs nepieciešams nepārtraukts elektrības pieslēgums. Pozitīvais piepūšamajās teltīs ir tas, cik maz laika aizņem to uzstādīšana un demontāža (līdzīgi kā piepūšamajām atrakcijām).

RAŽOŠANAS IESPĒJAS

PVC materiālu ir iespējams arī līmēt un kausēt. No šī gada mūsu īpašumā ir arī PVC pārklājuma metināšanas aparāts (jeb PVC kausējamā iekārta), kas paplašina materiala izmantošana siespējas un izgatavojamo preču klāstu.

Nepieciešamības gadījumā PVC materiālā var iestrādāt gredzenus (noderīgi, piemēram, reklāmas baneriem, piekabju pārvalkiem).

Veicam arī gatavu telšu un pārvalku remontus, pat ja tie nav izgatavoti pie mums (ja materiāli ir savstarpēji saderīgi (plāno neilona materiālu ir sarežģīti salabot, dažreiz pat neiespējami)). Ja esošais materiāls ir izdilis, nomainīsim PVC materiālu uz jau esošas konstrukcijas.

MOBILITĀTE

Viena no mūsu pakalpojuma priekšrocībām ir mobilitāte. Daudzus no veicamajiem darbiem varam veikt uz vietas pie klienta, un klientam nav jāuztraucas par labojamā objekta pārvadāšanu un ceļā iztērēto laiku.

Mūsu specializācija ir nestandarta risinājumi un individuāla pieeja. Tādēļ, lai kāds objekts būtu nepieciešams, droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu, un kopīgi atradīsim iespējamos risinājumus.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu