HAGS ĀRA ROTAĻU LAUKUMI

HAGS piedāvā ļoti plašu āra rotaļu laukumu un spēļu inventāru dažādu vecumu bērniem, sākot jau no 1 gada vecuma.

Piedāvājumā ir dažādu dizainu un izmēru “tradicionālie” rotaļu laukumi, kas ietver tādus elementus kā slidkalniņi, šūpoles, rāpšanās sienas u.c. Bet ir pieejami arī netradicionālāki rotaļu elementi, piemēram, āra šķēršļu joslas, rāpšanās kubi, zemē iestrādāti batuti u.c.

Bieži pat labi zināmiem objektiem ir atrasts mūsdienīgs un inovatīvs risinājums, kas ļauj tos izmantot citādāk kā ierasts. Kā piemēru var minēt rāpšanās tuneļus “Loly”, kas veidoti, lai bērniem drošā un pārredzamā veidā dotu iespēju gūt asākas izjūtas un rāpties līdzīgi kā tuneļveida slidkalniņā (ko bērni bieži vēlas darīt).

Noteikti jāuzsver, ka HAGS ir atsevišķa produktu līnija arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Šādiem rotaļu laukumiem un inventāram ir speciāli paredzētas platformas, lai tajos varētu pārvietoties arī ar ratiņiem.

Ir pieejami gan atsevišķi rotaļu laukumi un rotaļu laukumu kompleksi, gan individuāli elementi – šūpoles, slidkalniņi, rotaļu mājas u.c. Ir iespējams iegādāties arī attīstošo spēļu paneļus, kas paredzēti tieši lietošanai ārpus telpām. Bieži šādas spēles ir iebūvētas arī HAGS rotaļu laukumu konstrukcijās.

PLAŠAS DIZAINA IESPĒJAS

Lai gan rotaļu laukumi netiek izgatavoti pēc individuāla pasūtījuma un ir jāizvēlas no piedāvātajiem projektiem, variācijas ir gana plašas. Ne tikai pašas konstrukcijas pēc uzbūves ir ļoti daudzveidīgas, bet arī to dizains. Visbiežāk rotaļu laukumiem un inventāram ir iespēja izvēlēties krāsu no piedāvātajiem variantiem. Atsevišķas rotaļu laukumu konstrukcijas ir veidotas pirātu un bruņinieku pils tēmā, rotaļu laikā ļaujot bērniem iejusties pirātu, princešu un bruņinieku lomās, tā veicinot bērnu fantāziju.

SKANDINĀVU KVALITĀTES STANDARTI

Jāpiebilst, ka HAGS produkcija nav lēta. Bet, ņemot vērā augsto kvalitāti, garantijas termiņus un mūsdienīgo dizainu, noteikti ir vērts ieguldīt šādā ilgtermiņa risinājumā.

HAGS rotaļu laukumiem un rotaļu inventāram tiek pielāgoti šādi standarti: EN 1176, EN 16630, EN 15312 (atkarībā no produkta), kā arī tiem ir TUV sertifikāti.

Bildēs apkopota tikai daļa HAGS ražoto āra rotaļu laukumu. Lai veidotu ieskatu, centāmies no katras produktu grupas pievienot kādu bildi, bet variantu ir daudz vairāk.

Lai izvēlētos atbilstošāko klienta vajadzībām, jāsāk ar nepieciešamību noskaidrošanu – cik liela ir paredzētā vieta, kāda vecuma bērniem rotaļu laukums ir paredzēts, kāda veida atpūtas vietu klients vēlas (šķēršļu joslas, konstrukcijas ar slidkalniņiem, rāpšanās sienas, torņi u.c.), kādam dizainam klients dod priekšroku, kāds ir atvēlētais budžets u.tml. Atbilstoši augstāk minētajiem punktiem mūsu klientu apkalpošanas speciālists sagatavos piedāvājumu variantus.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar mūsu klientu apakalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu