ROTAĻU LAUKUMU RAŽOŠANA

Līdzīgi kā ar atrakcijām, esam uzkrājuši ilggadēju pieredzi arī rotaļu laukumu ražošanā. Pirmo rotaļu laukumu izgatavojām 1998.gadā t/c Mols. Kopš tā laika esam attīstījuši rotaļu laukumu izgatavošanas tehniku un izvēlējušies labākos materiālus.

Šobrīd joprojām esam viens no retajiem uzņēmumiem, kas rotaļu laukumus projektē un izgatavo tepat uz vietas, Latvijā.

Rotaļu laukumus ir iespējams izgatavot dažādās tehnikās – polsterētas metāla konstrukcijas, universālie jeb Quardo rotaļu laukumi, āra rotaļu laukumi. Lai saprastu, kurš no rotaļu laukuma veidiem ir piemērotākais, jāsaprot  tam paredzētā vieta, budžets, mērķauditorija un lietošanas veids (privāts vai publisks).

Polsterētās metāla konstrukcijas visbiežāk tiek izgatavotas telpām un ir paredzētas profesionālai lietošanai.

Universālo jeb Quardo rotaļu laukumu iespējas ir ļoti plašas – tie ir piemēroti gan privātai, gan publiskai lietošanai, un tos var izvietot telpās vai ārpus tām.

Agrāk mūsu piedāvājumā bija arī koka rotaļu laukumi, bet ar laiku no to izgatavošanas esam atteikušies. Tomēr, ja Tevi interesē rotaļu laukumi āra apstākļiem, droši sazinies ar mums, jo sadarbojamies ar vienu no labākajiem āra rotaļu laukumu ražotājiem pasaulē – HAGS.

Rotaļu laukumus ražojam pēc individuāla pasūtījuma, jo katra vieta un katrs pasūtījums ir citādāks. Pēc konsultācijas ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu vienosieties, kurš no rotaļu laukumu veidiem ir piemērotākais. Ir iespēja pieteikt mūsu speciālista konsultāciju pie sevis, un viņš novērtēs rotaļu laukumam paredzēto vietu un iespējas. Pēc tam mēs sagatavosim cenu piedāvājumu atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Pirms rotaļu laukuma izgatavošanas tiek izstrādāta arī rotaļu laukuma vizualizācija.

Rotaļu laukumus ir iespējams zonēt, izveidojot, piemēram, dažādi tematizētas zonas vai nodalītas mazuļu un lielāku bērnu zonas.

Lai nodrošinātu pilnu pakalpojuma paketi, mēs piedāvājam ne tikai rotaļu laukuma izgatavošanu, bet arī visus citus nepieciešamos elementus, lai rotaļu laukums būtu pilnībā nokomplektēts. Kā arī ir iespējams īstenot vistrakākās dizaina idejas. Mēs piedāvājam ne tikai individuālu rotaļu laukuma dizainu, bet arī telpu noformēšanu.

PAPILDU PIEDĀVĀJAM

  • Bumbiņas bumbu baseiniem,
  • Grīdas segumu (iespējami dažādi risinājumi - paklāji, triecienu absorbējošs paklājs/puzle, triecienu absorbējošs gumijots segums u.c.),
  • Mēbeles bērniem (skapīši, galdi, krēsli, pufi, plaukti u.c.),
  • Spēles un rotaļlietas (bērnu trenažieri, spēļu virtuves, attīstošo spēļu paneļi, interaktīvās spēles utt.),
  • Porolona figūras,
  • Sienu apgleznošanu,
  • Tematisku vides objektu izgatavošanu un izvietošanu,
  • Īpašu zonu un telpu izveidi (skatuve, māmiņu istaba, interaktīvo spēļu telpa u.c.).

MŪSU IZGATAVOTAJIEM ROTAĻU LAUKUMIEM IR 2 GADU GARANTJA

Visi mūsu rotaļu laukumi tiek izgatavoti saskaņā ar ES standartiem EN 1176. Pēc izgatavošanas rotaļu laukums tiek testēts atbilstoši šiem standartiem.

Mūsu izgatavotajiem rotaļu laukumiem ir 2 gadu garantja. Kopā ar rotaļu laukumu klientam tiek nodota arī rotaļu laukuma uzturēšanas un lietošanas instrukcija.

Mēs nodrošinām ne tikai rotaļu laukumu ražošanu, bet arī novērtēšanu un remontdarbus, tajā skaitā arī citur iegādātu rotaļu laukumu montāžu, demontāžu, apkopes un remontus. Mūsu speciālists ar atbilstošu aprīkojumu novērtēs rotaļu laukuma atbilstību ES standartiem, kā arī trūkumus vai bojājumus, ja tādi ir. Pēc apskates tiek sagatavots novērtējuma akts ar piedāvājumu veicamajiem labojumiem. Apstiprinājuma gadījumā visus trūkumus novēršam.

Piedāvājam klientiem arī bumbu mazgāšanu ar profesionālu bumbu tīrīšanas iekārtu.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu