PIEPŪŠAMO ATRAKCIJU RAŽOŠANA

Piepūšamās atrakcijas ir guvušas lielu popularitāti visdažādākajos pasākumos un vietās – sākot ar tradicionālajām bērnu ballītēm līdz pat sporta spēlēm un publiskiem pasākumiem.

Izgatavojam dažādu izmēru un dizainu piepūšamās atrakcijas gan pēc gatava dizaina, gan pēc unikāliem projektiem. Piepūšamo atrakciju ražošanā izmantojam biezu un izturīgu PVC materiālu, kas ir piemērots arī profesionālai lietošanai.

PIEPŪŠAMO ATRAKCIJU IZGATAVOŠANAS IESPĒJAS IR ĻOTI PLAŠAS. IR IESPĒJAMS VARIĒT, PIEMĒRAM,:

  • Atrakcijas uzbūvi atbilstoši mērķauditorijai (bērniem, jauniešiem vai pieaugušajiem),
  • Atrakcijas elementus (slidkalniņi, šķēršļi, jumtiņš u.tml.),
  • Izmērus,
  • Izmantošanas veidu (stafetēm, lēkāšanai, šļūkšanai, gumijas vilkšanai, cīņām, bumbu baseinam u.c.),
  • Vizuālo noformējumu (tematiku, krāsas, apduku, formu).

Izmantotajiem materiāliem ir pieejama plaša krāsu gamma, turklāt materiālu ir iespējams arī apdrukāt, kas paver praktiski neierobežotas dizaina iespējas.

PIEPŪŠAMO ATRAKCIJU STANDARTI

Visas piepūšamās atrakcijas izgatavojam saskaņā ar ES standartiem EN 14960. Pēc izgatavošanas atrakcijas tiek testētas atbilstoši šiem standartiem un ir drošas lietošanā privātos un publiskos pasākumos. Kopā ar piepūšamo atrakciju tiek izsniegta arī lietošanas instrukcija, kas iekļauj informāciju par atrakcijas uzturēšanu, veicamajām ikdienas un periodiskajām pārbaudēm, lietošanas noteikumiem un citu svarīgu informāciju.

Izgatavojam ne tikai tādas piepūšamās atrakcijas, kurās ir iespējams lēkāt un skriet, bet arī, piemēram, piepūšamos atrakciju stendus (milzu šautriņas, piepūšamais basketbols) un piepūšamos labirintus. 2014. gadā mēs izgatavojām lielāko piepūšamo labirintu Baltijas valstīs un vienu no lielākajiem – Eiropā.

Piepūšamās atrakcijas nodrošinām ar atbilstošas jaudas gaisa pūtējiem no mūsu sadarbības partneriem.

Jaunām mūsu izgatavotām atrakcijām dodam garantiju – 2 gadi kopš izgatavošanas brīža.

Izgatavošanas termiņi ir atkarīgi no projekta apjoma un attiecīgā brīža noslodzes, bet ne mazāk kā 14 dienas no projekta saskaņošanas brīža.

Nodrošinām arī piepūšamo atrakciju novērtēšanu un remontdarbus. Iepriekš vienojoties, piepūšamo atrakciju ir iespējams nogādāt pie mums vai pieteikt mūsu speciālista konsultāciju pie Jums. Speciālists novērtēs atrakcijas atbilstību ES standartiem EN 14960 un/vai atrakcijas trūkumus un bojājumus. Pēc atrakcijas novērtēšanas sagatavosim Jums piedāvājumu-tāmi ar veicamajiem darbiem un to izmaksām un veiksim nepiecieciešamos uzlabojumus un remontdarbus.

Mūsu piedāvājumā ir arī lietotas un mazlietotas piepūšamās atrakcijas. Tās ir pilnīgā tehniskā kārtībā, un pirms pārdošanas tām tiek veikta atkārtota pārbaude.

Lai uzzinātu vairāk par iespējām un izmaksām, sazinieties ar mūsu pārdošanas speciālistu. Kopīgi mēs noteikti radīsim interesantu, unikālu un drošu produktu!

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu