PRECES BĒRNIEM

Liela daļa no mūsu piedāvāto preču un pakalpojumu klāsta ir piemērotas bērniem. Bet šoreiz atsevišķi vēlamies izdalīt tieši to bērnu preču kategoriju, ko saviem klientiem varam piedāvāt no mūsu sadarbības partneriem. Mūsu ilggadējās darbības laikā paši esam pārliecinājušies par šo preču kvalitāti, tāpēc nekautrējoties piedāvājam to arī tālāk.

Attīstošās spēles un rotaļlietas pieejamas dažādu vecumu bērniem, sākot jau ar mazuļu vecumu. Ir pieejami attīstošo spēļu paneļi, attīstošās koka rotaļlietas, bērnu mūzikas instrumenti, koka bērnu virtuves, lelles un leļļu rati un  citas rotaļlietas.

Arī mēbeles bērnudārziem un bērnistabai pieejamas plašā klāstā. Ir pieejami dažādu formu un dizainu plaukti, skapīši, galdiņi, krēsliņi, garderobes skapīši u.c. mēbeles. Savstarpēji kombinējot, ir iespējams gaumīgi un interesanti iekārtot jebkuru telpu bērniem. Pie mēbelēm var minēt arī bērnu pufus, kas veidoti košās krāsās kā dažādu dzīvnieku attēlojumi.

Sporta inventārs ietver sevī dažādus atribūtus sporta aktivitātēm telpās un ārpus tām. Dažādu izmēru un funkciju bumbas, nūjas, konusi, šķēršļi u.c. elementi – tas viss noderēs, lai ikdienā uzturētu bērnos aktīvo garu un ļautu tiem izlikt enerģiju.

MŪSU SORTIMENTS

Kopā ar sadarbības partneriem varam piedāvāt ļoti plašu preču klāstu, ko esam iedalījuši šādās apakškategorijās –

  • Attīstošās spēles un rotaļlietas,
  • Mēbeles bērnudārziem un bērnistabai,
  • Sporta inventārs,
  • Cits inventārs bērniem.

PLAŠS PIEDĀVĀJUMA KLĀSTS

Galerijās ir apkopota tikai neliela daļa pieejamo bērnu preču. Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem preču modeļiem, aicinām ieskatīties katrā no produktu sadaļām un sazināties ar mums.

Visas bērnu preces ražotas ES.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu