ATTĪSTOŠĀS SPĒLES UN ROTAĻLIETAS

Mūsu piedāvājumā ir plašs bērnu rotaļlietu un attīstošo spēļu klāsts dažādu vecumu bērniem. Lielākā daļa no mūsu piedāvātajām rotaļlietām ir tieši attīstošās spēles, kas ir piemērotas gan individuālai lietošanai, gan publiskām vietām, piemēram, bērnudārziem, bērnu atpūtas centriem, svinību telpām u.c.

Attīstošās rotaļlietas piemērotas bērniem jau no viena gada vecuma un pat agrāk. Izgatavošanā visbiežāk izmantotais materiāls ir koks, kas papildinātas ar metāla detaļām. Rotaļlietas un spēles ir augstas kvalitātes. Šo produkciju izmantojam un tā esam pārbaudījuši savos bērnu izklaides centros, tāpēc droši to piedāvājam arī mūsu klientiem.

Starp attīstošajām spēlēm ir tādas rotaļlietas kā figūru šķirotāji jeb sorteri, koka ratiņi jeb staiguļi, puzles, Montessori komplekti, koka klucīši, piramīdas, attīstošie kubi, labirinti utt. Ir pieejami arī koka attīstošo spēļu paneļi. Tiem ir dažādi izmēri un dizaini – ir pie sienas stiprināmas spēles, uz galda liekamas, kā arī uz zemes liekami paneļi. Paneļi ir dažādu izmēru un dizainu, tāpēc, pat ja telpa ir tematiski veidota, ir iespējams atrast piemērotu krāsu un dizainu spēles. Atsevišķus uz zemes liekamos paneļus var kombinēt tā, lai tie ierobežotu kādu telpas daļu (piemēram, mazuļu rotaļu stūri).

Ir arī auduma attīstošās rotaļlietas, kur bērniem ar lipekļu palīdzību jāpiestiprina dažadi objekti (piemēram, auduma āboli ābelē u.tml.).

VESELĪGAI BĒRNU ATTĪSTĪBAI

Visas šīs spēles attīsta bērnu sīko motoriku, kā arī veicina domāšanas attīstību.

Piedāvājumā ir arī rotaļu virtuves, teātra skatuves, instrumentu statīvi, “veikali” un citi šāda statīvi. Šādas lomu spēles (pārdevējs, pavārs, meistars u.tml.) ļauj bērniem iejusties pieaugušo “ādā” un attīstīt iztēli.

Pie attīstošajām rotaļlietām vēlamies pieskaitīt arī bērnu spēļu mūzikas instrumentus. Radināt bērnus pie mūzikas ir būtiski jau no mazotnes – ļaut viņiem pašiem pamēģināt dažādus mūzikas instrumentus – grabināt, pūst, sist. Mūsu piedāvājumā ir bērnu tamburīni, bungas, marakasi, ksilofoni, flautas un citi instrumenti un to komplekti.

Piedāvājam arī cita veida rotaļlietas, piemēram, lelles un to atribūtus – leļļu ratiņus, gultiņas, krēsliņus u.c., leļļu teātra atribūtus, dzīvnieku figūriņas u.c.

ROTAĻLIETU PIEEJAMĪBA

Aicinām ņemt vērā, ka ne visas attīstošās spēles un rotaļlietas ir pieejamas mūsu noliktavā uz vietas. Pēc pasūtījuma un apmaksas veikšana preču piegāde var aizņemt ~7-14 dienas.

Piedāvājam ne tikai standarta spēles un rotaļlietas, bet arī interaktīvās spēles. Spēles uz sienas vai grīdas tiek projicētas ar speciāla projektora palīdzību. Komplektācijā ir dažādas spēles, kas bērniem dod iespēju gan mierīgi spelēties, gan aktīvi izkustēties.

Galerijās ir apkopots tikai neliels attīstošo spēļu un rotaļlietu klāsts. Lai uzzinātu vairāk par pieejamo sortimentu un cenām, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Visas spēles un rotaļlietas ražotas ES.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu