ROTAĻU LAUKUMU APRĪKOJUMS

Pats rotaļu laukums, protams, ir pats svarīgākais vietā, kur to paredzēts izvietot. Tomēr visbiežāk attiecīgo telpu vai vietu ir jāiekārto arī ar citiem elementiem, lai tā būtu bērniem patīkama, interesanta un droša.

Tāpēc mēs piedāvājam pilnu servisu – gan paša rotaļu laukuma izgatavošanu, gan visu nepieciešamo aprīkojumu, lai vietu iekārtotu no A līdz Ž.

Viena no pirmajām lietām, par ko domāt, iekārtojot rotaļu laukumu, ir grīdas/zemes segums. Jāņem vērā, ka vietā, kur atrodas rotaļu laukums, bērni būs aizrāvušies ar rotaļām, skries un lēkās. Tāpēc segumam jābūt tādam, kas neslīd un, ja bērns tomēr pakrīt, absorbē triecienu. Tas ir būtiski gan telpās, gan ārpus tām.

Ārpus telpām iespējami dažādi risinājumi. Piedāvājam speciālus āra apstākļiem paredzētus gumijotus paklājiņus, kā arī mākslīgo zālienu, kas neslīd un ir triecienu absorbējoši. Ārā rotaļu laukuma vietu var iekopt arī ar dabīgo zālienu vai smiltīm, jo arī tie der kā triecienu absorbējošs segums.

Telpās viens no populārākajiem risinājumiem ir paklāji – puzles. Mēs piedāvājam šāda veida paklājus, kas paredzēti tieši profesionālai lietošanai. Tie pieejami dažādās krāsās, un krāsas var savstarpēji kombinēt, veidojot ģeometriskus rakstus. Mūsu piedāvājumā ir arī dažādu dizainu mākslīgo zālāju paklāji, ko var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Piedāvājam arī cita veida paklājus, kas atbilst rotaļu laukuma prasībām.

Ne visi, bet liela daļa rotaļu laukumu telpās tiek aprīkoti ar bumbu baseiniem. Mūsu piedāvājumā ir plašs bumbiņu klāsts dažādām gaumēm un noformējumiem. Ir pieejamas standarta krāsas, pasteļtoņu, perlamutra krāsas un caurspīdīgas vai pus-caurspīdīgas jaunas, mazlietotas un lietotas bumbiņas.

PLAŠAS iZVĒLES IESPĒJAS

Jāsaprot, ko papildus rotaļu laukumam klients vēl vēlas redzēt attiecīgajā vietā. Ārā tās var būt, piemēram, šūpoles, smilšu kastes, vingrošanas aprīkojums, spēles, šķēršļu joslas u.c. Telpās iespējas, iespējams, ir pat vēl plašākas – jāpadomā par mēbelēm, rotaļlietām, spēlēm utt. Mēs piedāvājam plašu mūsu pašu un sadarbības partneru ražotu preču klāstu, lai to visu nodrošinātu. Ir pieejamas:

 • Bērnu mēbeles (galdi, krēsli, pufi, skapīši, plaukti utt.),
 • Attīstošās spēles un rotaļlietas (spēļu paneļi, kas liekami uz grīdas vai stiprināmi pie sienas, attīstošie kubi, rotaļu virtuves utt.),
 • Porolona figūras,
 • Bērnu trenažieri un cits inventārs sportiskām aktivitātēm,
 • Atsevišķi bumbu baseini (pieejami dažādi dizaini un risinājumi – porolona baseini, plasmasas u.c.),
 • Interaktīvās spēles (ar lampiņām, ar projektoru).

TELPU NOFORMĒJUMS

Svarīgi ir telpas arī atbilstoši noformēt, lai tās bērniem būtu saistošas un interesantas. Lai veidotu vienotu vizuālo noformējumu, ieteicams izvēlēties konkrētu tematiku vai krāsu gammu, kādā ieturēt visus elementus – pašu rotaļu laukumu, rotaļlietas, spēles, mēbeles, kā arī pašu telpu – grīdas un sienas. Mūsu piedāvājumā ir arī sienu apgleznošana. Pakalpojums sevī ietver sienu apgleznošanu ar roku pēc iepriekš ar klientu saskaņota dizaina.

Lai radītu īpaši unikālu projektu, iespējams telpas noformēt ar dažādiem vides objektiem. Klienta izvēlētā tematikā iespējams izgatavot vides un foto objektus, ko izvietot pie sienām, pie griestiem vai kā brīvi stāvošus  objektus telpā vai pie ieejas.

Ja pieejamas plašas telpas, vietu ir iespējams zonēt – gan tematiski, gan vecuma grupām (mazuļiem, mazākiem un lielākiem bērniem).  Plašās telpās ir iespējams paredzēt arī atsevišķas telpas vai zonas – skatuvei ar aizskatuvi, svinību telpām, virtuvei, īpašo aktivitāšu telpām (interaktīvajām spēlēm, sporta zālei u.c.), māmiņu istabai u.tml.

PRODUKTU UN PAKALPOJUMU PIEEJAMĪBA

Visu rotaļu laukumu aprīkojumu un arī rotaļu laukumu iekārtošanu piedāvājam jebkuram klientam – gan tiem, kas rotaļu laukumu iegādājušies pie mums, gan citur. Daudzus no rotaļu laukuma aprīkojuma elementiem ir iespējams izmantot arī citiem nolūkiem – bērnudārzos, mājās, viesu namos, restorānos un citās publiskās vietās.

Ja ir svarīgi atjaunot vai papildināt jau esošu rotaļu laukumu, ir iespējams atsevišķi iegādāties arī pašu rotaļu laukumu elementus:

 • Šķēršļus,
 • Slidkalniņus,
 • Grīdiņas,
 • Tīklus un polsterējumus,
 • Pakāpienus u.c.

PILNA SERVISA PAKALPOJUMS

Mēs ne tikai izgatavojam rotaļu laukumus, bet piedāvājam arī to novērtēšanu, atjaunošanu un remontus. Mūsu personāls novērtēs Jūsu rotaļu laukuma atbilstību standartiem EN 1176, kā arī trūkumus un bojājumus.

Lai uzzinātu vairāk par piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

SAZINIES AR MUMS

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu