HAGS INVENTĀRS PARKIEM UN PILSĒTVIDEI

Skandināvi jau sen ir pasaulē populāri kā ar labu gaumi apveltīti minimālisti. Sadarbojoties ar skandināvu labākajiem dizaineriem, HAGS ir izstrādājis vairākas inventāra līnijas parkiem un pilsētvidei. Šo produktu mērķis ir motivēt cilvēkus vairāk laika pavadīt ārpus telpām, un darīt to patīkamā un labiekārtotā vidē.

Lai iekārtotu mūsdienīgu un sabiedrības vajadzībām piemērotu vidi, nepieciešams izvēlēties atbilstošus vides labiekārtošanas elementus.

HAGS INVENTĀRU PARKIEM UN PILSĒTVIDEI VAR IEDALĪT VAIRĀKĀS APAKŠGRUPĀS

  • soliņi,
  • galdiņi un galdu komplekti ar soliņiem,
  • atkritumu urnas,
  • velosipēdu novietnes,
  • jumtiņi/nojumes,
  • cits inventārs (barjeras, stabiņi, lapenes, puķu dobes u.c.).

Visām mēbelēm un inventāram ir dažādi modeļi un krāsas, kas labi iederēsies jebkurā vidē. Tapat kā citiem HAGS produktiem arī inventāra parkiem un pilsētvidei izgatavošanā tiek izmantoti augstākās kvalitātes izejmateriāli. Viss inventārs ir paredzēts regulārai lietošanai dažādos laika apstākļos (dažādos gadalaikos, mitrumā, salā, saulē utt.).

IZMANTOŠANAS IESPĒJAS

Lielākā daļa no minētajiem produktiem ir piemērota izmantošanai ne tikai parkos, bet arī citās publiskās vietās – promenādēs, pilsētas laukumos, tirdzniecības centros, izstāžu hallēs, pasākumu norises vietās u.c.

Soliņi, galdiņi un atkritumu urnas droši vien daudz komentāru neprasa. Atliek tikai izvēlēties savām nepieciešamībām un gaumei piemērotākos modeļus.

Ja runājam par velosipēdu novietnēm, HAGS ir padomājis par dažādiem risinājumiem. Ir pieejami dažādu modeļu brīvi stāvoši, kā arī pie zemes piestiprināti statīvi. Velosipēdu novietnes ir iespējams aprīkot arī ar nojumi, kas aizsargās no dažādiem laika apstākļiem.

Jumtiņi/nojumes jeb HAGS Shade ir jauns produkts uzņēmuma klāstā. Hags piedāvā dažādu formu un dizainu nojumes, kas aizsargā no līdz pat 96% UV staru un ir piemēroti dažādiem laika apstākļiem (spēcīgam vējam, sniegam, saulei). Ir iespējams izvēlēties gan metāla konstrukcijas krāsu, gan materiāla veidu un krāsu no vairākām iespējām. Tādā veidā jumtiņi lieliski iederēsies jebkurā vidē – pasākumu norises vietās, āra kafejnīcās, piknika vietās u.c.

Zem cita HAGS inventāra parkiem un pilsētvidei atrodami tādi elementi kā puķu dobes (kastes), lapenes, barjeras, norobežojoši stabiņi u.c.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem modeļiem un cenām, lūdzu sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu