STIKLŠĶIEDRAS REKLĀMAS UN VIDES OBJEKTI

Stiklšķiedras vides un reklāmas objekti ir vispiemērotākais risinājums, ja konkrēto objektu paredzēts vienā vietā izmantot ilgtermiņā. Tas gan nenozīmē, ka šādi izgatavotus objektus nav iespējams pārvietot – ir, bet tie noteikti nav paredzēti un nav ērti regulārai pārvietošanai.

Stiklšķiedras objekti ir piemēroti gan mārketinga aktivitātēm, gan kā vides objekti.

Arī no stiklšķiedras iespējams izgatavot visdažādākās formas un objektus. Šādā tehnikā var izgatavot kāda konkrēta priekšmeta / produkta kopiju, lielformāta logo, tematiskus tēlus, foto objektus u.c.

Šāda veida objekti ir ļoti iecienīti vides iekārtošanai – gan telpās, gan ārpus tām. Ja klients vēlas ilgtermiņā izvietot tematiskus, trīsdimensionālus tēlus, piemēram, veikalā, parkā, atpūtas centrā vai citur, stiklšķiedras objekti ir lielisks risinājums.

MŪSU RADĪTIE VIDES OBJEKTI

Ne visi zina, bet vieni no populārākajiem mūsu izgatavotajiem stiklšķiedras vides objektiem atrodami Ventspilī. Tur ir iespējams aplūkot un nofotografēties ar mūsu radīto govi rozā kleitā un ar citiem objektiem Piejūras parkā – kuģi, Sprīdīti un Pepiju.

Citas mūsu izgatavotās stiklšķiedras figūras – Bocmanis, kuģis un kapteinis - bijušas arī tirdzniecības centrā Mols pie bērnu rotaļu laukuma ieejas.

INDIVIDUĀLS DIZAINS

Atkarībā no dizaina un vietas, kur stiklšķiedras objekti tiek izvietoti, tos var būt nepieciešams nostiprināt.

Stiklšķiedra ir materiāls, no kura bieži izgatavo arī slidkalniņus rotaļu laukumiem, ūdens atrakciju parkiem un citiem nolūkiem. Stiklšķiedras slidkalniņi ir izturīgāki un piemēroti lietošanai gan telpās, gan ārpus tām. Turklāt slidkalniņam nav jābūt tradicionālam un vienkrāsainam. To var veidot kā objektu rotaļu laukuma tēmai atbilstošās krāsās un formās, bet, protams, ņemot vērā visus drošības nosacījumus. Arī šādu objektu esam izgatavojuši bērnu rotaļu laukumam t/c Mols.

Katram objektam mūsu mākslinieks izstrādā vizualizāciju, kas tiek saskaņota ar klientu.

Mūsu izgatavotajiem vides un reklāmas objektiem dodam 2 gadu garantiju.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu