POROLONA FIGŪRAS

Porolona figūras ļoti bieži ir neatņemama rotaļu laukumu sastāvdaļa. Atbilstošās formās izgatavotas figūras var izmantot būvēšanai, kas attīsta bērnu fantāziju un sadarbības prasmes. Citas figūras var izmantot kā slidkalniņus vai šūpoles.

Ja figūras ir atbilstoši apdrukātas, tās var izmantot arī izglītojošos nolūkos – matemātikas un valodas prasmju apgūšanai un attīstīšanai, vides zinībās u.c.

Nereti ar šādu metodi tiek izgatavotas arī mēbeles – sēžamkubi, nelieli dīvāni vai krēsli. Tie ir īpaši piemēroti maziem bērniem, jo tiem nav asu, cietu malu, pret kurām sasisties.

Šādā tehnikā iespējams izgatavot arī lielformāta spēļu elementus - metamkauliņus, spēles figūras u.c., kā arī pašas spēles, piemēram, lielformāta puzles.

Porolona figūras ir piemērotas visu vecumu lietotājiem un vajadzībām. Tās ir ērti pārvietojamas un klāstu vienmēr var papildināt ar jaunām figūrām.

POROLONA FIGŪRU RAŽOŠANA

Porolona figūras ir objekti, kas izgatavoti no porolona un apvilkti ar PVC, mākslīgo ādu vai citu materiālu. Porolona figūrām var būt ļoti dažāds pielietojums – tās var izgatavot un izmantot kā rotaļu elementus, sporta spēļu atribūtiku, reklāmas objektus, vides spēles u.c.

No porolona iespējams izgriezt dažādas formas, un arī materiāli pieejami plašā krāsu gammā, un tos iespējams apdrukāt. Rezultātā iespējams iegūt visdažādākos objektus.

DROŠĀM ROTAĻĀM

Rotaļu laukumos bieži pie pakāpieniem un slidkalniņiem izmanto šādā veidā izgatavotus porolona paklājus. Šādi paklāji absorbē triecienu, ja bērnam sanāk paslīdēt vai neveiksmīgi piezemēties. Taču mēs piedāvājam paklājus un figūras ne tikai rotaļu laukumiem, bet arī profesionālos paklājus un polsterējumus sporta zālēm. Līdzšinējā pieredzē esam polsterējuši gan sienu fragmentus, gan kolonnas un margas. Profesionālai lietošanai piedāvājam dažādas cietības un biezuma porolona pildījumu, pielāgojot to attiecīgajam lietošanas mērķim.

Bez mūsu pašu ražotajām porolona figūrām piedāvājam arī sadarbības partnera izgatavoto produkciju. Ir iespējams iegādāties figūras pa vienai, izvēloties formu un krāsu no pieejamajām, vai figūru komplektus. Šo figūru un komplektu dizains un krāsas nav maināmas, bet tās ir gana plašā sortimentā, lai pielāgotos dažādām dizaina un izmantošanas vajadzībām.

Sazinies ar mums

Intereses gadījumā aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu, ar kuru kopā varēsiet izvēlēties sev piemērotāko produktu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu