HAGS PRODUKCIJA

HAGS ir kompānija, kas dibināta 1948.gadā Zviedrijā, tātad jau vairāk kā 70 gadus ražo kvalitatīvu produkciju bērnu rotaļu laukumiem un parkiem. Uzņēmums par savu misiju uzskata caur savu produkciju padarīt pasauli par labāku vietu dažādu vecumu bērniem.

Jau kopš savas darbības pirmsākumiem esam HAGS oficiālais izplatītājs Latvijā, nodrošinot gan viņu produkciju (tajā skaitā arī rezerves daļas), gan tās uzstādīšanu un nepieciešamos remontdarbus.

Uzņēmums HAGS izgatavo mūsdienīgus un inovatīvus risinājumus dažādām nepieciešamībām. HAGS lielu uzmanību pievērš savas produkcijas kvalitātei. Produktu izgatavošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes materiāli, tāpēc HAGS produkcijai ir gari garantijas termiņi, sākot no 2 gadiem.

Vairākkārt viesojoties HAGS ražotnē, piedaloties viņu rīkotos semināros un tiekoties ar uzņēmuma pārstāvjiem, arī mums ir bijusi iespēja klātienē pārliecināties par mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un kvalitatīvu galaproduktu.

Vienlīdz liela uzmanība tiek pievērsta arī tam, lai izgatavotais produkts būtu drošs lietošanā. Ražošanas procesā tiek ņemti vērā visi atbilstošie ES standarti. Atkarībā no produkta, tiek pielāgoti standarti EN 1176, EN 16630, EN 15312, kā arī HAGS produkcijai ir TUV sertifikāti.

HAGS PRODUKCIJU IR IESPĒJAMS IEDALĪT 3 LIELĀS GRUPĀS

  • rotaļu laukumi un rotaļu aprīkojums dažādu vecumu un spēju bērniem, tajā skaitā bērniem ar īpašām vajadzībām,
  • inventārs parkiem un pilsētvidei, piemēram, soliņi, piknika galdi, atkritumu urnas, velosipēdu novietnes, nojumes u.c.,
  • sporta un fitnesa inventārs, piemēram, āra trenažieri, sporta laukumi, vingrošanas stieņi u.c.

Zem katras no šīm kategorijām “slēpjas” ļoti daudz un dažādu veidu produktu, lai pilnībā labiekārtotu vidi ārpus telpām. Ir iespējams iegādāties produktu komplektus, kā arī atsevišķus elementus, piemēram, šūpoles, atkritumu urnas, slidkalniņus u.c.

 

UZTURĒŠANA UN ATJAUNOŠANA

Veicam arī HAGS rotaļu laukumu atjaunošanu, izmantojot oriģinālās detaļas, un piedāvājam klientiem pašiem iegādāties nepieciešamās rezerves daļas remontdarbu veikšanai.

Šeit apkopotajā galerijā ir tikai daži piemēri tiem produktiem, ko piedāvā HAGS. Lai uzzinātu vairāk par produktiem un iespējām, aicinām ieskatīties arī pašā hags.com lapā, kā arī sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

Sazinies ar mums

Šeit apkopotajā galerijā ir tikai daži piemēri tiem produktiem, ko piedāvā HAGS.
Lai uzzinātu vairāk par produktiem un iespējām, aicinām ieskatīties arī pašā hags.com lapā, kā arī sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu