CITS SPORTA INVENTĀRS

Piedāvājam ne tikai sporta preces bērniem un polsterējumu izgatavošanu sporta zālēm, bet arī citu sporta inventāru. Arī šeit mums ir plašs mūsu pašu un sadarbības partneru preču un pakalpojumu klāsts.

DAŽĀDI RISINĀJUMI

  • Tīkli sporta spēlēm (volejbols, badmintons un teniss);
  • Zemes / grīdas segumi, mākslīgo zālienu paklāji, gumijoti paklāji;
  • Āra trenažieri un vingrošanas stieņi;
  • Batuti;
  • Plašs atrakciju klāsts, piemērots tieši sporta spēlēm un sacensībām.

IDEJAS UN IESPĒJAMIE RISINĀJUMI

Mēs izgatavojam tīklus tādām sporta spēlēm kā volejbols, badmintons un teniss. Pieejami tīkli un sieti ar dažādiem “acs” izmēriem, kas ir izmantojami kā vārtu tīkls, skatītāju norobežošanai u.c. vajadzībām.

Ir pieejami arī profesionālai lietošanai piemēroti zemes / grīdas segumi. Piedāvājam dažādu dizainu mākslīgo zālienu paklājus, kas ir piemēroti telpu vai āra futobola laukumiem, un gumijotus paklājus, kas ir atbilstoši vieglatlētikas stadioniem.

Piedāvājam āra trenažierus un vingrošanas stieņus. Ir pieejami dažādi mehāniskie trenažieri, kas ir piemēroti dažādām vecuma grupām un dažādu vingrinājumu izpildei. Klientam ir iespēja izvēlēties, vai viņš pats vēlas nodrošināt iegādātā sporta inventāra uzstādīšanu vai uzticēt to mums. Jāņem vērā, ka praktiski visiem āra trenažieriem un vingrošanas stieņiem būs nepieciešami pamati.

Viens no mūsu partneriem ir zviedru uzņēmums HAGS, kas piedāvā gan kvalitatīvus āra trenažierus, gan inventāru āra sporta laukumu ierīkošanai – strītbola, futbola laukumiem, rāpšanās sienām, āra pingponga galdiem u.c.

Izgatavojam arī batutus, ko iespējams izmantot gan kā atrakciju, gan kā sporta inventāru. Batuti ir paredzēti profesionālai lietošanai. Ir iespējams variēt lēkāšanas virsmu un konstrukcijas izmērus un krāsas, kā arī izmantot slīpās lēkāšanas virsmas. Izgatavošanā iespēju robežās tiek ņemtas vērā klienta vēlmes, bet batuti tiek izgatavoti atbilstoši ES drošības standartiem EN 13219. Batutus var papildināt ar porolona kluču baseiniem un atsevišķos gadījumos – arī ar jumtu.

Ja nepieciešams kas netradicionālāks, piedāvājam plašu atrakciju klāstu, kas piemērotas tieši sporta spēlēm un sacensībām. Ir pieejamas dažādu veidu atrakcijas – piepūšamās atrakcijas (piemēram, rings, gumijas vilkšana, šķēršļu joslas), atrakcijas stafetēm (lielās slēpes, lielās kedas, lecampudeles u.c.), atrakcijas cīņām (sumo un citu formu cīkstoņu kostīmi, paklāji, ķiveres), atrakcijas precizitātes noteikšanai (mešana pa bundžām, šautriņas u.c.). Ar šī inventāra klāstu iespējams iepazīties sadaļā Atrakcijas sportam un sacensībām.

Sazinies ar mums

Lai uzzinātu vairāk par pieejamajām mēbelēm un bērnu telpu inventāru, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu