SPORTA PRECES BĒRNIEM

Ir svarīgi bērnus pie aktīva dzīvesveida radināt jau no bērnības. Tāpēc mūsu piedāvājumā ir dažādas sporta preces bērniem, ko var izmantot gan privāti, gan publiski, piemēram, skolās, bērnudārzos, pulciņos u.c.

Ar sportu šajā gadījumā uzreiz nav jāsaprot kāds konkrēts sporta veids, ar kuru intensīvi nodarboties. Ir būtiski bērniem dot iespēju izkustēties un nodarbināt dažādas muskuļu grupas viņiem interesantu aktivitāšu ietvaros. Tam var veidot, piemēram, dažādas šķēršlu joslas, liekot viņiem rāpot, līst, skriet, lekt un veikt citas darbības.

PIEDĀVĀJUMĀ PIEEJAMS

  • barjeras, kam var kāpt, lekt pāri vai caur kurām izlīst;
  • dažādu materiālu un formu šķēršļi, caur kuriem līst vai kuros iekāpt;
  • konusi, nūjas, bumbas un lecambumbas;
  • bērnu sporta trenažieri;
  • porolona figūras;
  • dažādas formas, ko var savstarpēji kombinēt, izveidojot šķēršļu joslu;
  • klinšu sienas.

DAŽĀDĀM SPORTA AKTIVITĀTĒM

Mūsu piedāvājumā ir sadarbības partneru ražots inventārs, kas ļaus šīs šķēršļu joslas veidot aizraujošas un jēgpilnas. Bērnu sporta preču klāsts ir ļoti plašs. Ir pieejami: barjeras, kam var kāpt, lekt pāri vai caur kurām izlīst, dažādu materiālu un formu šķēršļi, caur kuriem līst vai kuros iekāpt, konusi, nūjas, bumbas un lecambumbas utt.

Ir pieejami arī bērnu sporta trenažieri. Protams, tie nav tādi kā pieaugušajiem un vairāk ir kā rotaļlieta. Bet arī tie liks bērniem skriet, mīt pedāļus un veikt citas darbības, ko veicam ar trenažieru palīdzību.

Arī porolona figūras var tikt izmantotas kā sporta inventārs. Atkarībā no formas un izmēra tās var izmantot kā šķēršļus, kam pārkāpt vai pārlekt, var lekt no vienas figūras uz otru, var līst zem tām utt.

No speciālas, izturīgas plastmasas ir izgatavotas formas, ko var savstarpēji kombinēt, izveidojot šķēršļu joslu. Šādas joslas iziešana ļaus bērniem trenēt līdzsvaru un veiklību.

Protams, dažādu veidu un formu šķēršļus var miksēt, lai “trasi” dažādotu un padarītu bērniem interesantāku.

Piedāvājam bērniem izgatavot arī klinšu sienas. Pieejami dažādu formu un krāsu “pakāpieni”, lai izgatavotu unikālu projektu, kas iederēsies jebkurā vietā un dizainā.

Sazinies ar mums

Galerijā apkopota tikai daļa pieejamo preču un pakalpojumu.
Lai uzzinātu konkrētas preces pieejamību vai cenas, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu