VIDES SPĒĻU RAŽOŠANA

Piepūšamās atrakcijas un atrakcijas sporta spēlēm ir lieliska lieta, bet dažreiz gribas kaut ko interesantu, bet mierīgāku. Kaut ko, ko izmantot nelielā kompānijā - ar draugiem, radiem, ģimeni vai kolēģiem vai lielos pasākumos – svētkos, sporta spēlēs, kooperatīvos pasākumos u.c.

Šeit lielisks risinājums ir vides spēles.

Parasti tās ir lielformāta “galda” spēles vai puzles, bet ir iespējami arī citi risinājumi, piemēram, spēļu stendi. Ir iespējams izgatavot lielformāta “Cirku”, “Riču Raču”, “Desas”, dambeti, Jengu un citas labi zināmas spēles vai izveidot jaunu – unikālu spēles projektu. Standarta spēlēm ir iespējams mainīt dizainu, krāsas, izmērus, pielāgojot tos klienta vēlmēm un vajadzībām. Kurš ir teicis, ka dambretei jābūt melnbaltai un “Cirks” nevar būt ar rozā lauciņiem?

ARĪ NESTANDARTA SPĒĻU RISINĀJUMOS IR IESPĒJA ĻAUT FANTĀZIJAI VAĻU!

Šādas spēles var veidot tematiskas, piemēram, pievēršot uzmanību kādam aktuālam jautājumam (vides jautājumiem, mācību priekšmetiem, sociāliem jautājumiem u.c.). Šādā veidā ir iespējams interesantā veidā pievērst sabiedrības vai konrētas mērķauditorijas uzmanību attiecīgajai problēmai vai tematam. Bet spēlēm var nebūt izglītojošas ievirzes, un tās var būt vienkārši izklaidējošas. Atliek tikai atrast īsto ideju!

Arī lielformāta puzles var būt dažādas – izklaidējošas un izglītojošas. Tām var mainīt gabaliņu formu, zīmējumu, izmēru u.c. parametrus.

INTERESANTI RISINĀJUMI

Ja padomā ir kas cits, vēl viens risinājums ir spēļu stendi un statīvi. Tos ir iespējams veidot gan mobilus un ērti pārvietojamus, gan stacionārus – paredzētus konkrētajai vietai un telpai. Šajā kategorijā ietilpst atrakcijas, kur, piemēram, jāmērķē, jāmet, jātrāpa (šautriņas, bundžas, pudeles, astoņkājis u.c.), vai tā saucamie laimes rati. Iespējams izveidot arī tādas spēles, kas paredzētas izvietošanai uz galda (bumbiņu vai metamkauliņu ripināšana, gredzenu mešana u.c.).

Vēl viens interesants vides spēļu variants ir, piemēram, biljards, boulings un tamlīdzīgas spēles, ko izspēlēt netradicionālā izpildījumā. Šajā gadījumā tiek izgatavots konkrēts spēles laukums vai celiņš ar lielformāta spēles elementiem (bumbām, ķegļiem u.tml.).

Parasti klienti pie mums vēršas ar jau gatavu ideju, ko un kā viņi vēlas redzēt. Bet nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi mūsu kompetenču robežās iesaistīties spēles izstrādes procesā.

Visbiežāk izmantotie materiāli vides spēļu izgatavošanā ir PVC materiāls un porolons. PVC materiālu ir iespējams apdrukāt, veidojot spēlei nepieciešamo dizainu. Bet iespējami arī citi tehniskie risinājumi, tāpēc sazinies ar mums un uzzini par tiem vairāk.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu