PIEPŪŠAMO REKLĀMAS UN VIDES OBJEKTU IZGATAVOŠANA

Ja runājam par piepūšamiem objektiem, vienas no pirmajām nāk prātā piepūšamās atrakcijas, vai ne? Bet tas nebūt nav viss, ko var izgatavot šādā tehnikā. Ja meklē unikālu, mobilu reklāmas objektu, iespējams, Tev nepieciešama tieši piepūšāmo reklāmas un vides objektu izgatavošana.

Kā piepūšamās figūras biežāk tiek izgatavoti tieši reklāmas objekti. Šādā tehnikā ir iespējams izgatavot lielus, uzmanību piesaistošus objektus.

Viena no lielākajām piepūšamo objektu priekšrocībām ir to ērtā pārvietošana. Ja nepieciešams izmēros un vizuāli iespaidīgs objekts, bet to paredzēts izvietot īslaicīgi vai pārvietot uz dažādām vietām, šis ir vislabākais risinājums.

Piepūšamie objekti tiek piepūsti ar speciālu gaisa pūtēju palīdzību. Lietošanas laikā gaisa pūtējam jābūt nepārtraukti pieslēgtam, tāpēc jāparedz, ka būs nepieciešams pastāvīgs elektrības pieslēgums. Savukārt pēc lietošanas gaisa pūtēju atslēdz un gaiss no objekta izplūst, ļaujot to salocīt uz daudz mazākiem apjomiem.

Šādus objektus ir arī ērtāk uzglabāt starp lietošanas reizēm, jo tie neaizņem daudz vietas.

Ir iespējams izgatavot dažādu formu un izmēru piepūšamos vides un reklāmas objektus. Tas var būt kādas lietas lielformāta attēlojums (piemēram, kāds konkrēts produkts, multfilmas varonis, zīmola talismans u.c.).

IDEJA UN REALIZĀCIJA

Piepūšamais objekts var būt ne tikai reklāmas figūra, bet arī, piemēram, piepūšamie vārti. Tie īpaši populāri ir sporta pasākumos – skrējienos, braucienos u.tml. kā starta/finiša vārti. Arī šādus piepūšamos vārtus ir iespējams personalizēt, gan mainot krāsas, gan nobrendojot. Var paredzēt vietu reklāmas baneriem, ko būs iespēja mainīt atbilstoši pasākumam. Tas ļaus pilnvērtīgi izmantot piepūšamos vārtus pasākumos vairāku gadu garumā.

Līdzšinējā pieredzē esam izgatavojuši tādus objektus kā piepūšamo zaķi t/p Alfa, piepūšamos vārtus hokeja klubam Dinamo, piepūšamās arkas dažādām pašvaldībām un sporta organizācijām, kā arī mūsu pašu atrakciju un inventāra nomai.

KVALITĀTES STANDARTI

Objektu izgatavošanā tiek izmantots biezs, profesionālai lietošanai paredzēts PVC materiāls. Tas ir pieejams plašā krāsu klāstā, un to ir iespējams apdrukāt ar specifiskām detaļām un zīmējumiem, tajā skaitā logo.

Pie piepūšamajām atrakcijām var pieskaitīt arī tādus objektus kā vēja figūras. Tās tiek izgatavotas no cita, plānāka materiāla, kas ļauj tās salocīt līdz pavisam niecīgiem izmēriem. Arī figūras iespējams personificēt, mainot krāsas, dizainus un citas detaļas.

Visi mūsu izgatavotie piepūšamie reklāmas un vides objekti klientam tiek nodoti ar atbilstošas jaudas gaisa pūtēju/-iem. Kopā ar objektu klients saņem arī lietošanas instruktāžu, kas iekļauj informāciju par uzturēšanas un lietošanas noteikumiem.

Mūsu izgatavotajai produkcijai dodam 2 gadu garantiju.

Sazinies ar mums

Uz Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem atbildēsim darba dienās no 9:00 līdz 17:00.
Darbu izpilde pie klienta var tikt veikta arī citos laikos un brīvdienās, iepriekš savstarpēji vienojoties.

+371 672 92 639  |  [email protected]

Uz augšu